Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megijedtem a srác érzelmeitől....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megijedtem a srác érzelmeitől. Normális?

Figyelt kérdés

Egy hete elkezdtem beszélgetni egy sráccal, vagyis rám írt. Nagyon megfogott, mert nem csak hülyeségekről tudtunk beszélgetni, ráadásul "ismerem" is, mert abba a suliba járt amibe én jelenleg járok.

A korkülönbség rendben, igazából elég hülye problémáim akadtak. Kérlek, tanácsoljatok valamit, ha tudtok.


A srác kijelentette, hogy komoly kapcsolatot szeretne, az eddigi barátnőinél sosem ő adta fel, ő úgy van vele, ha valakivel összejön, akkor azzal végig is csinálja. Ez megijesztett, ugyanis nekem ő lenne az első, szinte biztosra érzem, hogy nem mellette fogok megöregedni. Úgy érzem, nem ígérhetek neki meg ilyet. De mivel valszeg egyszer úgyis szakítunk, úgy vagyunk vele, minek jöjjek össze? De ő nagyon belém van esve. Még sose mondott nekem ilyen szépeket senki, és sose volt ennyire rendes.


Mondtam neki, hogy áramoljunk az élettel, és ne siessünk, de neki akkor is konkrét elképzelései vannak, ami elijeszt engem.

Én úgy leszek szerelmes, hogy meglátok valakit és képes lennék utána akár a hídba is ugrani. Vele nem ez volt a helyzet. Láttam már élőben, többször is, de nem akartam tőle elájulni, így érzéseim kicsit instabilok


A legnagyobb probléma pedig, hogy a jelenlegi osztálytársam volt pasija. Egy hónapig jártak. És ha én is elkezdenék kavarni a sráccal, garantáltan meglátna valaki a városban és annak híre menne. Nem adok mások véleményére, de az osztálytársaim kegyetlenek, én lennék szerintem az iskola új "fizetett nője" akit kiutálnának. Nem akarok az lenni. Na de barlangban sem találkozhatunk.


Nem akarom összetörni a szívét, de már a határát súrolom. Egy zárkózott típusú lány vagyok, én hónapokig beszélgetnék vele, és utána találkoznék, még akkor sem ígérve neki biztos kapcsolatot. Hogyan is akarhatnék tartós kapcsolatot ilyen fiatalon? Kilencedikes vagyok, nem hinném, hogy egy tartós kapcsolatra vágyok. Sőt, arra semmiféleképpen sem.


Ötletek?



2019. ápr. 14. 16:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy én nagyon szabad természet vagyok. Nem nagyon szeretek másoktól függeni, amiért szerintem nekem nem is való kapcsolat. Komolyan mondom, megőrítenek gondolataim.
2019. ápr. 14. 16:22
 2/3 anonim ***** válasza:
Hasonló szituban vagyok egy lánnyal.. Menj bele. Így nem lehet egy kapcsolatot kezdeni, hogy komoly lesz. Ez menet közben fog kialakulni. Viszont tudod hogy komolyak a szándékai és rendes srác. Lehet, hogy majd bele szeretsz idővel. Nem tudhatod. Beszéljétek meg, hogy nem tudsz neki ígérni biztosat, de egy esélyt adsz és megpróbáljátok...
2019. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer az osztályfőnököm mondott egy dolgot ami nagyon megfogott: Csak azzal kezdj el egy párkapcsolatot, akit el tudsz képzelni férjedül/feleségedül.

Ha meg nem vagy párkapcsolatban kezdjél el valami újat.

(Én egy régi párkapcsolatom vége óta gitározok és boldogabb nem is lehetnék)

2019. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!