Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Milyen társkereső oldalakat...

Milyen társkereső oldalakat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Olyan oldalakra gondolok ahol ismerkedni lehet főkènt barátkozás de akár komolyabb kapcsolat cèljából is. Szex hìrdetèsekkel foglalkozó oldalak nem èrdekelnek. Társra vágyom,nem szex partnerre.

Plusz előny volna ha az oldal közössège aktìv lenne.

Rengeteg ember beregisztrál azután egy hèt múlva ott is hagyja,de olyan is előfordul hogy adott szemèly profilja sem automatikusan sem manuálisan nem frissül ìgy egy kiszemelt 23 èves szemèlyről kiderül hogy amúgy már 25 èves.

Ne èrtsetek fèlre,nem azzal van a baj hogy 25 èves,csak ne tèvesszük már meg egymást.


2021. júl. 10. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy itt is tudunk ismerkedni, annyira nem vagyok rusnya:D 25/F De hogy a kérdésre válaszoljak.. Nőknek szerintem a Tinder a legoptimálisabb.. viszont fiúknak azt csak kivételes esetben ajánlanám. Csajok és pasikról pl pozitív véleménnyel vagyok. Randivonal se annyira szörnyű.. csak legalább az egyik félnek előfizetőnek kell lenni hogy normálisan lehessen levelezni.
2021. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, világ életemben a badoot használtam és minden barátnőm is.

Mindannyiunknak volt onnan kapcsolata.

A jelenlegi páromat is ott ismertem meg, illetve 2 exemet is és van onnan 1 nagyon jó barátom is.

Mindenhol vannak "selejtes" emberek. Sajna ki kell várni mire szembe jön a legjobb, de szerintem megéri

2021. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Badoo,Tinder ès hasonlók kiesnek ahhoz hogy az ember normálisan használni tudja irreális árát kèrnek el havonta
2021. júl. 22. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
A Tandem egy nyelvtanuló alkalmazás, vannak jófej/helyes pasik is. Nem társkereső, de ezen az oldalon a pasik 90%-a nem a szex miatt van fent, hanem ismerkedés/nyelvtanulás céljából.
2021. aug. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!