Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tudnátok ajánlani társkereső...

Tudnátok ajánlani társkereső oldalakat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg ingyeneset, normálisat, és olyat ahol vannak jó pasik :)))

Köszi :)


2015. márc. 20. 14:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
Talán az űrben találsz normális pasikat,de nem ezen a földön,sok síkert
2015. márc. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nekem is világos hogy nincsenek, nem létezik normális pasi!

Én nem komoly kapcsolatot akarok...nem akarok sem férjhez menni hozzá, se együtt élni vele, csak...keresgélek társaságot.

2015. márc. 20. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerelem nélkül? már ne haragudj ,de szerelem nélkül nekem nem kellene senki,akkor mi a mennydörgésért keresel pasit érzelem nélkül? nincs sok értelme még elkezdeni se egy kapcsolatot se úgy ahogy te gondolkodsz
2015. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De hát én nem is akarok kapcsolatot...én...hogy is mondjam neked? szeretőt keresek. Nem akarok szerelmes lenni meg ilyenek. Na a lényeg, ilyen oldal valahol esetleg?
2015. márc. 20. 15:16
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Erre a mocsokra minden férfi vevő,szóval elég ha elmész otthonról,és bemész egy kávézóba,és ott találsz pasikat szexre ,még kiáltanod se kell,és majd utána megaláz téged,mert te olyan könnyű nőcske vagy ez van
2015. márc. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

:D látom kötözködni van kedved.

Nem hiszem a kapcsolatokban, házasságban. Ez előtt is csak szeretőm volt, de 2 évig ugyan az, szóval nem mondanám magamról hogy "könnyű nőcske vagyok"

Mert nem olyat keresek, akit először látok és ágyba bújok vele. Ellőbb megismerkedni, és utána jöhet valami amennyiben szimpik vagyunk.

Nem tudom, társkeresőn még sosem kerestem szeretőt.

2015. márc. 20. 15:23
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem kötöszködöm,ez a valóság,nem tudom mi fáj neked ebben,ilyen a mai világ.

Ha pedig megismerkedsz egy fiúval akkor nem kalandot akarsz ,hanem kapcsolatot :) de nem baj

2015. márc. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szeretőt vagy szexpartnert? Nem mindegy.
2015. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tudod egyáltalán mit akarsz? Amúgy meg ha felmész AKÁRMELYIK társkeresőre, kiírod, hogy nem komoly kapcsolatot keresel, tuti hogy egy nap lesz több száz leveled, azokból tán csak tudsz válogatni...
2015. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy mit akarok. Szeretőt! Nem mindegy milyen társkeresőn nézek. Gondoltam hátha tud valaki valamit ajánlani, ilyenben nincs tapasztalatom. De mindegy! Köszönöm a roppant hasznos válaszokat!
2015. márc. 20. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!