Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is aki csak iszogat...

Van más is aki csak iszogat egymagában/magányában?

Figyelt kérdés

2021. júl. 2. 22:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Ne itt várd, hogy felmentést kapsz az alkoholizmusod alól.
2021. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ma pont nem, de tegnap az volt, meg holnap is az lesz.
2021. júl. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
SOHA nem ittam még egyedül. Alkoholizmusnak még nem mondanám, de súrolja a határt rendesen.
2021. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
Az egész ország ilyen körülbelül, tényleg nem sokan.
2021. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül inni mióta alkoholizmus? Nekem is volt már, hogy itthon egyedül voltam, és este megittam 2-3 pohár fröccsöt, de nem hinném, hogy ez már alkoholizmus lenne.
2021. júl. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán, de előfordul.

Egy hosszú nap után van, hogy megbontok itthon is egy doboz sört, de jobban szeretek munka után beülni a kedvenc rockkocsmámba és meginni egy korsóval. Nagyon jó söreik vannak, klassz környéken van, barátságos a kiszolgálás, jó zene megy a háttérben és úgy alapból az egész hely hangulatát szeretem :)

2021. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék azokra a degeneráltakra akik még sosem ittak meg egyetlen sört sem egyedül, mint pl az 1-es és 3-as hozzászóló!
2021. júl. 3. 00:40
 8/13 anonim ***** válasza:
Én szoktam egyedül inni, sőt majdnem mindig csak egyedül szoktam, mert nincs kivel.
2021. júl. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, +1
2021. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező:

3-mas vagyok, köszi a jelzőt.


Volt egy alkoholista nagypapám, ő úgy kezdte, hogy munka után otthon legurított egy sört, majd szép lassan odáig fajult a dolog, hogy a családi kasszát kiürítette, hogy meglegyen a napi alkoholmennyisége. Anyukám 6 éves volt, amikor ennek köszönhetően elváltak a szülei.


A hajlam sajnos megvan a családban a függőségekre, így húztam egy vonalat. Lehet, hogy mások simán eliszogatnak egyedül bármi probléma nélkül, elismerem, hogy általánosító volt a kommentem.

2021. júl. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!