Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még rajtam kivül itt...

Van még rajtam kivül itt olyan ember akinek soha nem volt még párkapcsolata illetve egy éjszakás kalandja sem? 25/F

Figyelt kérdés
25 éves vagyok és úgy érzem hogy tönkre megyek lelkileg.. hiába probálkozok hogy legyen valaki mellettem aki szerethet és én is őt.. Minden vágyam ezt megtapasztalni,,, nagyon fáj.. kinoz..felöröl
2021. jún. 22. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Ciki szociális képességek megszerzése helyett be nem teljesült vágyaki miatt vinnyogni a te korodban, nem gondolod? Legalább méltósággal viselnéd azt, hogy lusta voltál megtanulni kezdetben az emberi kapcsolatok alapjait, majd ezeket begyakorolva kitanulni a társkeresés megfelelő módszereit.
2021. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
Hol szoktál próbálkozni?
2021. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Egyes! Ne adj használhatatlan tanácsokat! Látod, hogy a kérdező képtelen magáért vállani a felelősséget. Feleslegesen osztod neki az észt.
2021. jún. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
1: és mi van ha megpróbálta, de nem működött? Ez teljesen elképzelhetetlen?
2021. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 és 3-as !! nem gondoljátok hogy talán a 4-esnek van igaza? Itélkezni könnyű igaz ? degradálni mást az megy !! De az hogy valamilyen féle épitő kritikát vagy tanácsokat adjatok másnak az már rossz és ez fel nem merülhet ugye?!! csak a butaságokat nyomjátok orrba szájba !! ne nektek álljon még feljebb ! azt is be kéne látni hogy vannak még rajtam kivül olyan emberek akiknek szintén még soha nem volt kapcsolata mert talán külsöleg se megnyerőek a nők szemében vagy akármi miatt (úgy mint én)..Nektek bezzeg valószinű egy az egybe összejött !! szóval ne osszátok az észt mert vannak nálatok rosszabb helyzetben lévő emberek is akiknek nem minden sikerülhet mint másoknak !
2021. jún. 26. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként nem volt teljesen haszontalan a kritika, csak rossz hangnemet választottak. Tehát a jó szociális képességek elsajátítása lenne a fontos, és sok önmunka, mivel úgy tűnik, nem fogadod el magad. És érzékeny vagy, gondolom a próbálkozásokra, kudarcokra erősen negatívan reagálsz. Pedig az az alap minden tanulási folyamatnál, hogy nem sikerül, megint nem, megint nem, aztán fokozatosan egyre jobb leszel benne. Arra érdemes fókuszálni, amit szeretnél, és nem arra, hogy nem sikerült a külsőm miatt,az emberek miatt, a stb miatt.
2021. jún. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hiába fogadja el az ember önmagát, ha a többi ember nem. Hiába az önfejlesztés, ha nincs pozitív visszacsatolás.


Én így gondolom.


3 éve járok pszichológushoz, alapból jobban érzem magam, de a magányom nem enyhült, a lőtéri kutyát nem érdekelem, így még mindig egy értéktelen senkinek érzem magam sokszor.

2021. júl. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van.
2021. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!