Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miket szoktatok csinálni?

Miket szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Az a baj,hogy kevés dolog érdekel,kevés dolog köt le

Pl 3 napja letöltöttem a tiktokot,de már unalmasnak találom, folyton csak az ismétlést látom,youTuben is ez a helyzet megnézem a felkapott videókat és ennyi,facebookra is 3 naponta nézek fel, mert semmi nem történik.

Barátaim csak pár darab van,de ők külföldre mentek,így évente 1x látom őket,heti 1x beszélünk.


Igazából szeretek főzni

Netflixezni

Strandolni

Jókat enni

Kutyámmal trükköket tanulni

Társas,kirakó

Wii


Nem szeretek sütni

Sportolni

Nincs gépem

próbáltam pár hobbit,pl fotózás vagy műköröm építés,de nem éreztem magam jónak benne nem kötött le.


Kb ennyi az érdeklődési

köröm,de ezekre hamar ráunok

Ti miket szoktatok csinálni?

Ötleteket szeretnék meríteni

25N



2021. jún. 20. 18:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hol dolgozol?
2021. jún. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nyelvet tanultam németet

Olvasni utálok

2021. jún. 21. 05:23
 13/15 A kérdező kommentje:
Raktárban
2021. jún. 21. 05:23
 14/15 A kérdező kommentje:

Van párkapcsolatom

Szakács a párom 10-22 melózik

Plusz hétvége

Én 7-15 dolgoznok

2021. jún. 21. 16:23
 15/15 Senior Séf ***** válasza:
Hogy miket szoktam csinálni? Lássuk csak. Reggel 6-kor kelet, 7-ig felhasogatok egy kis fát, amit majd este behordok. Közben ellátom az állatokat, megöntözöm a batátát, vagy ha szükséges, az egész kertet. 8-kor reggelizek, majd félóra pihenő, amíg eldöntöm, hogyan folytatom. 9-kor elmegyek horgászni, ami 11-ig, vagy délig kivesz a munkából. Ebéd után kint dolgozgatok, vagy ha meleg van, akkor bent folytatom a ház felújítását. 17 órakor leteszem a lantot, és onnantól 19-ig netezek, de utána csak a feleségemre figyelek.
2021. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!