Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért bántják ma ennyien a...

Miért bántják ma ennyien a melegeket?

Figyelt kérdés
Mit ártottak másnak? Így is rengeteg a lelkibeteg ember köztük, akiket ismerek egy sem boldog vagy elégedett igazán az életével. Minek ezt tetézni? Nem kell foglalkozni velük és kész, se tiltással se máshogy van elég bajuk nekik így is önmagukkal. Emberek, politikusok csak ezt élvezik?

2021. jún. 18. 20:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Ja mert te gyerekként nem játszottál 😂😂 én fociztam lányként mégse lettem leszbikus érdekes. Vagy ez csak fordítva működik? Ha a férfi csinál valamit ami kicsit is feminim akkor ő egyből b*zi. Biztos te se szoktál sírni, kemény vagy mint az acél, igazi szakállas ősmagyar alfahím szalonnál eszel kolbásszal
2021. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Mert a dzsipsziking ezt dobta be, hogy el is terelje a figyelmet durva dolgokrol.
2021. jún. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, talán így próbálják növelni a szavazótábort. Az öregek és a falusiak többsége nem képes elfogadni a másságot.
2021. jún. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Mert az egy defekt, amit meg kell gyógyítani (tehát nem börtönbe rakni, még mielőtt valaki rákezdi...)
2021. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%

Megírná nekem privátba mindaz aki lepontozta a nyolcast, hogy miért tette?

Köszi

2021. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15 - gondolom azért, mert egy kisgyerek nem fogja tudni kiskorától, hogy ő belül valójában lány és nem kisfiú. Aki ezt godnolja, hogy egy gyerek ilyen önismerettel már rendelkezik az szerintem se normális.
2021. jún. 20. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!