Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért bántják ma ennyien a...

Miért bántják ma ennyien a melegeket?

Figyelt kérdés
Mit ártottak másnak? Így is rengeteg a lelkibeteg ember köztük, akiket ismerek egy sem boldog vagy elégedett igazán az életével. Minek ezt tetézni? Nem kell foglalkozni velük és kész, se tiltással se máshogy van elég bajuk nekik így is önmagukkal. Emberek, politikusok csak ezt élvezik?

2021. jún. 18. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom. Engem nem érdekel. Felőlem legyen meleg. Én meg egyedül vagyok.
2021. jún. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Mert sajnos nem minden meleg olyan, akiket te ennyire védesz.
2021. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%
Amíg nem tolják a pofámba, hogy milyen jó nekik, hogy ők "melegek", és szégyelljem magam, hogy én nem vagyok az, de azért a gyerekem még lehet, addig semmi bajom velük.
2021. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 qkker1 ***** válasza:
26%
Mert most éppen ezzel lehet szavazókat fogni!
2021. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
2es érdekes, ha egy heteró férfi nyomul így egy csajra az elfogadható, de ha ők ugyanezt a bánásmódot kapják az már probléma?
2021. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%
Csak épp ezaz, hogy a legtöbb ember nem foglalkozna velük, mert amúgy kutyát nem érdekli, de ők mégis pride, meg a TV-ben, politikában verik magukat. Ennyi. Csinálják otthon, maguknak, mint a heterok és ennyi. Én se verem magam, hogy csajom van, meg mászunk egymásra felvonulás közben.
2021. jún. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
45%

Senki sem bántja őket. A pedofil-törvény arról szól, hogy a gyerekeket megvédjék a káros hatásoktól. Márpedig a propaganda KÁROS a gyerekre. MINDEN (!) propaganda! politikai is, reklám is, "érzékenyítésnek " hazudott deviációk propagandája is. Nagyon sok "nemváltó" műtét kerekedett az "érzékenyítés során... A propaganda nyomán gondolhatja egy gyerek, ha átműteti magát boldogabb lesz. Nem lesz.

Ha te orvos lennél, és egy fizikai testében egészséges ember kérné, hogy vágd le a lábát, mert ő egylábúnak érzi magát, és ez a boldogulásának útja, hogy az legyen,

- te levágnád?

2021. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Honnan tudod hogy nem lesz boldogabb? Van egy híres sminkes Nikkie de Jager aki kiskora óta tudta hogy lánynak született, és 12 éves korától kapott hormonokat. Nem fosztották meg a gyerekkorától ma nőként éli az életét és boldogabb mint valaha. Miért jobb az ha valaki aki gyerekkora óta tudja hogy "más" azt nem nézik hülyének meg betegnek hanem segítenek neki boldogan élni. A nemváltó műtétet nyílván nem végeznék el 18 év alatt de igen is tudniuk kéne gyerekkortól kezdve hogy van ilyen is. Mint azt is hogy nem lesz valaki b*zi attól ha fiúként magassarkúban mászkál vagy éppen babákkal játszik. Unokaöcsém szerette ha kifestem a körmét ma birkózik semmi "ferde hajlama" nem lett csak elfogadóbb mint azok akik élből elutasítanak mindent ami kicsit is feminim
2021. jún. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%
Hmm érdekes,törölték a válaszom mert őszintén leírtam a véleményem a melegekről.Ha csak sztárolni lehet a homosexuálisokat akkor mi értelme a kérdésnek és az oldalnak??Semmi sértőt nem írtam,csak hogy számomra gusztustalan.Nem lehet ez a véleményem??
2021. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

"Mint azt is hogy nem lesz valaki b*zi attól ha fiúként magassarkúban mászkál "


Most igazat mondtál, mert nem lesz...

...hiszen már az.

2021. jún. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!