Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon egyedül érzem magam...

Nagyon egyedül érzem magam nem bírok így létezni mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés
Ráadásul pánikbeteg is vagyok tavaly október óta ami még jobban megkeseríti az életemet. Minden nap szorongok mindenféle testi tüneteim vannak pedig szedek gyógyszert is mégis úgy érzem hogy nem javulok. Depressziós is vagyok és nagyon egyedül érzem magam a gondjaimmal. Boldogtalan az egész életem úgy ahogy van. Hiába van párkapcsolatom egyáltalán nem vagyok benne boldog mert a párom nem ért meg sőt nem is lehet rá számítani a bajban sem. Olyan gyerekes komolytalan pedig már 31 éves felnőtt férfi de a stílusát inkább hagyjuk is. Egyszerűen nem érzem azt hogy engem szeretne bárki is. Sőt inkább az ellenkezőjét úgy érzem hogy senkit nem érdekel mi van velem élek e vagy halok jól vagyok e vagy sem. Mióta édesanyám meghalt az életem romokban hever. Nehéz feldolgozni azt hogy ő már nincs többé és szerintem ezt nem is lehet megszokni soha. Ő volt az egyetlen ember az életemben aki tényleg szeretett és mellettem állt. A testvéreim is leszarnak hidegen hagyja őket hogy mi van velem szinte semmilyen téren nem érdekek senkit.Nem is tudom minek vagyok én a világon nem látom az életemnek az értelmét jobb lenne ha nem is lennék a világon. Nem bírom ezt az életet elviselni nagyon kemény és nehéz. Itt vagyok 33 évesen fiatal nő vagyok mégis úgy érzem nem jó semmi feleslegesnek érzem magam. Nem tudom mit tegyek hogy ez változzon. Forduljak pszichológushoz?
2021. jún. 10. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ezt ereztem amikor elvesztettem anyukamat. Nincsen mukodo recept a feldolgozasra, ez mindenkinel mas, de idovel konnyeb lesz.


Ha ugy erzed, hogy egyedul nem tudsz ezekkel a gondokkal megkuzdeni, akkor nyugodtan kerjel segitseget, nincs ebben semmi rossz. Egy pszichologus sokat segithet velunk ellentetben.

2021. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az is lesz mindenképpen felkeresek egy szakembert mert így nem bírok létezni.
2021. jún. 11. 06:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Amennyiben még aktuális, szívesen beszélgetnék Veled!

Üdv.,

2021. jún. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szülj és olvass
2021. jún. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Átérzem amit írsz, írj rám, segítek, amiben csak tudok neked, sohasem vagy egyedül, mindig van, aki segít.
2021. júl. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Aki szeretne az nyugodtan írjon rám privátban!
2021. júl. 7. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!