Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tervezel a nyárra? Mit...

Mit tervezel a nyárra? Mit fogsz csinálni?

Figyelt kérdés

Szombaton vége lett a vizsgaidőszaknak, és most felszabadult relatíve sok időm. Levelezőn járok egyetemre, főállás mellett, a szakot őszintén szólva azért kezdtem el, hogy lefoglaljam magam.

Vártam a vizsgaidőszak végét mint a messiást, most meg kínlódok, és rájövök, hogy sokkal jobb a tárgyak miatt izgulni, mint rájönni, hogy mennyire üres az életem.


2021. jún. 7. 21:21
 1/8 A kérdező kommentje:
A probléma, hogy a szabikat is ki kell vennem...
2021. jún. 7. 21:22
 2/8 anonim válasza:
36%

ó ez még semmi, majd akkor milyen szar lesz amikor kikerülsz az egyetemről és el kéne dönteni merre tovább. Nekem is rohadt szar volt.


Kezdj el valami hobbit.

2021. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezen már túl vagyok, második diplomám lesz, nem is vagyok már annyira fiatal.
2021. jún. 7. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyári gyakszi, cukrász és diák munka. Sok motivációm van az életben és kell a sok pénz is. Ha kilehelem a lelkem is munkával 22 évesen legyen értelme a megszerezendő dolgokra. Hobbimhoz is ilyenek.
2021. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Három külföldi út, több barátokkal tervezett program (koncert, mozi, színház, stb.), diákmunka és nyelvtanfolyam. Emellett végre több időt szánhatok a kreatív hobbijaimra - idén érettségiztem, így tavasszal nem igazán tudtam velük foglalkozni.

20L

2021. jún. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Diákmunka, helyi menhelyen való önkénteskedés van tervben, valamint barátaimmal, családommal és szüleimmel is lesznek majd közös programok.

Szeretnék még több receptet kipróbálni, többet mozogni/sportolni és úgy összességében kicsit többet eljárni itthonról.

21/L

2021. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit, itthon döglök, mint mindig. Nincs messze a Balcsi de oda nem megyünk mert dagadtak vagyunk az egész család.
2021. jún. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tervezem, hogy hova tudok menni túlórázni, tegnap már leadtam, hogy melyik telephelyre nem akarok menni, és melyikre akarok, van egy mellékállásom az havi 2 nap leszerveztem beugrósra fix nap helyett, hogy ne kelljen a munkahelyemen szabit kérnem ha mellékes helyre megyek melózni, foglaltam egy hét Balatoni nyaralást elhivtam a szüleim is (6-an megyünk, 2 gyerekem van + a szüleim), egy hét szabit ki írattam még, hogy a telken is lehessek hosszabb ideig, ne csak 2-3 napokat, de általában hetente lejárunk a telekre 2 napokra (140+140 km). Strandra biztos fogunk menni jó párszor.
2021. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!