Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rettenetesen nehezen beszélget...

Rettenetesen nehezen beszélgetek másokkal. Nem értem mit miért írnak, ha pedig igyekszem megérteni őket, ignorálnak. Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Sem társkeresés, sem barátkozás szempontjából nem tudok kommunikálni, holott volna néhány téma, ami éppen eszembe jut egy adott beszélgetés folyamán, de nem jutok egyről a kettőre. 19L
2021. máj. 14. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezen csak úgy lehet változtatni, hogy beszélgetsz másokkal. Közben lehet nem veled van a baj csak olyan embereket sikerült kifognod akiket nem érdekelsz.
2021. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor jó megoldás lehet, ha valami közös érdeklődési kör vagy hobbi alapján *próbálsz* ismerkedni, így legalább egy téma mindig ott lesz, amiről szinte akármennyit tudtok beszélni, a többi meg majd csak jön magától, ahogy mondják. Adj időt magadnak, hirtelen nem fog menni.


Ennél jobbat nem tudok, én is ilyen vagyok, és pontosan tudom, milyen az, amikor ott vagy, komfortzónán kívül, és leblokkolsz, egyszerűen nem megy. :\

2021. máj. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!