Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miert felunk a csendtol? Az...

Miert felunk a csendtol? Az onmagunkkal maradastol?

Figyelt kérdés

2021. máj. 5. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%
Ez együtt az egyik legjobb dolog a világon. Csak az fél tőle, akit a rendszer agymosása elkapott.
2021. máj. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

11#es vagyok.

10#es válaszoló hogy le lett húzva pedig csak azt írta le hosszan amit én. Az igazat.

2021. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Ez együtt az egyik legjobb dolog a világon. Csak az fél tőle, akit a rendszer agymosása elkapott."


Te jó ég...

Hallottál már olyan emberekről, akik szimplán nem szeretik annyira a társaságot?

2021. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem félek tőle én sem, sőt néha kifejezetten szükségem is van rá. De ilyenkor sokszor üresség érzése van bennem, és általában ilyenkor szoktam mindent túl gondolni, előjön belőlem mindenféle rossz emlék, stb. ami hát nyílván kicsit rányomja az egész napomra a hangulatot.
2021. máj. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!