Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért tűnnek el a zoknik...

Miért tűnnek el a zoknik mosás után?Felemás zokniba menjek dolgozni?

Figyelt kérdés
Talán mással is előfordult hogy mosás után nem találta a zokniknak csak az egyik párját.5 pár zoknit tettem be a mosógépbe a többi ruhával együtt és mind az 5-nek csak az egyik fele van még.És az mind más más színű.Mivel többen lakunk az albérletbe és utánam is mostak már ketten,így kicsi az esélye hogy meglesz a párja.Jobb,ha ezentúl inkább kézzel mosom a zoknikat?Ráadásul vadiúj zoknik voltak:(

2021. ápr. 27. 21:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretnek bújkálni
2021. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen eza kanlakás ha meg scajok vagytok tul sok ruhatok van. Csaj lakotarsaim voltak én pasi vagyok de a terepjarom nem volt elég h bepakoljak mindent egy scajnak b.od
2021. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Zoknikat ezentúl inkább külön kimosom kézzel.Beraktam pulóverekkel,nadrágokkal,pólókkal együtt és így eltűntek:(
2021. ápr. 27. 21:04
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Alaposan végig kell nézni a mosógép dobját, amikor kiszeded a ruháidat. És amikor kiteregeted őket, azonnal párosítsd a zoknikat. Én akkor is párosítom őket, amikor berakom, és akkor is, amikor kiveszem. Ha teregetéskor nincs meg a párja, azonnal menj vissza a mosógéphez keresni. Akkor még meg kell lennie. Habár velem olyan is előfordult, hogy egy nagyobb ruhába csavarodott bele egy zokni, és amíg mindent ki nem teregettem, lehetetlen volt megtalálni.

Lakótársaidban nincs annyi összetartás, hogy jelezzék, hogy találtak egy zoknit, ami nem az övék?

2021. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4 délután mostam de csak most vettem észre hogy nincsenek meg.Senki nem szólt,hogy talált volna zoknit.Átnéztem minden ruhát,de egyikben sincs.
2021. ápr. 27. 21:08
 6/12 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Paranemnormális esemény van ott!!!!!
2021. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

dedoles.hu :)

Vásárolj innen, és senkinek nem fog feltűnni, hogy felemás zoknit hordasz. :D

2021. ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hasznalj azonos zoknikat. Ha ket egyforma parnak eltunik a fele, akkor a megmaradt felparokbol osszeall egy egesz.
2021. ápr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
mosd mosózsákban és nem kallódnak el
2021. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!