Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valaki aki hasonló körülmé...

Van valaki aki hasonló körülmények között él/nőtt fel? Van bármi megoldás erre?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, soha nem voltak barátaim, az iskolában is gyakran bántottak, az itthoni körülmények sem kedveztek számomra. Apumnak problémái vannak az alkohollal, anyum mindig délután dolgozik, ami azt jelenti, hogy az alkoholista apámmal kell itthon maradjak, ami régebben (főleg mikor nagyon kicsi voltam) nagy probléma volt számomra. Soha nem számíthattam senkire, mindig magamra voltam utalva, ha lenne lehetőségem, elköltöznék itthonról, de sajnos nincs hova menjek. Úgy érzem, hogy a családi hátterem miatt, rajtam van egy bélyeg, ami kihatással van az egész életemre.


17/L


2021. ápr. 7. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én ennél kevésbbé gáz körülmények miatt is inkább elmentem koleszba. Nekem a tanulás volt a kitörés. A koleszban barátaim is lettek, meg nyugodt életem.


Igaz most covid miatt ez is szívás.


De én tanulnék a helyedben mint a kisangyal! Suli után egyetem és kolesz! Mire kilerülsz a felsőoktatásból megnyugszol, lesznek barátaid, és látod a jövőt is.

2021. ápr. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos velem is hasonló épp ugyanez helyzet. Én lassan 2 éve nem lakok az apámmal, de még mindig "szenvedek" emiatt. Sajnos úgy érzem, ez sosem fog nyomtalanul eltűnni...


23/L

2021. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha két éve nem laksz az apáddal, miként szenvedhetsz miatta?
2021. ápr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Tisztábban látod a dolgokat, mint néhány felnőtt, aki itt rinyál.

Megpróbálhatsz au pairnek menni-CSAKIS SZERZŐDÉSSEL-(már megjártam)

Ott nyelvet tanulsz, életet,gyújtesz pénzt meg felkészülsz az egyetemre. Külföldi barátokra tehetsz szert-csak ne ejtsd magad teherbe.

Jövőre indulhatsz is:)

2021. ápr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!