Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Senki sem szeret. Öljem meg...

Senki sem szeret. Öljem meg magam?

Figyelt kérdés
Az egész világon senki sem szeret
2021. márc. 25. 09:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
először magadat szeresd, aztán mások is fognak.
2021. márc. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A szüleimmel fogyton veszekedünk
2021. márc. 25. 09:25
 3/23 anonim ***** válasza:
78%

Én is egyet tudok érteni az első válaszolóval. Ha önmagadat szereted, akkor más is fog téged.


Tedd rendbe szüleiddel a viszonyodat.

2021. márc. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De nem lehet, az anyám folyton üvöltözik és bánt engem, az apám meg mindig egyetért vele, pedig valójában nem is szereti az anyámat, csak eljátssza, hogy pénzt csaljon ki tőle
2021. márc. 25. 09:30
 5/23 A kérdező kommentje:
Én próbálok de már évek óta ez van. Most nem leszek az, de ez szörnyű
2021. márc. 25. 09:38
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Leírtad mivan. A szüleid toxikusak, de ez az ő szegénységi bizonyítványuk. Mivel nehéz helyzetben vagy, meg kell tanulnod tisztán látni, nem szabad magad befolyásolni hagyni. Ha fizikailag bántalmaz az anyád hívd fel az egyik segélyhívó számot. Nem hagyhatod,hogy ezt tegyék veled. Én is hasonló helyzetben voltam, higgy nekem. Nehéz helyzetből indulsz ezáltal, de még van esélyed felkelni. Szeretni fognak téged. Azzal nem lennél jobb hekyzetben, ha valaki szánalomból szeretne. Ezért tudnod kell, hogy erős vagy és segítséggel fel tudsz állni. Tudjuk, hogy ez egy nagyon nehéz lépés a részedről, de ezzel is bizonyítani tudod magadnak, hogy milyen erős vagy. Minden jobb lesz, ha segítesz magadon. "segíts magadon isten is megsegít" . Nem azért mondtam ezt, mert hívő lennék, hanem mert tényleg így van. Ha hajlandó vagy tenni azért, hogy jobb legyen neked, sokkal jobb lesz, és fel tudod majd fedezni az embereket, ahogy szeretnek téged. Mivel felismerted a helyzetet fizikailag képes vagy megtenni amire szükséged van, az már csak rajtad múlik, hogy jobban akarsz-e lenni.
2021. márc. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem fizikailag, csak lelkileg
2021. márc. 25. 09:45
 8/23 A kérdező kommentje:
Én jobban akarok lenni, de már nem bírom
2021. márc. 25. 09:47
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe se jusson ilyesmi! Egy élet értékét távolról sem lehet összemérni a szüleiddel való jelenlegi kapcsolatoddal. Amúgy tény, hogy "az élet nem egy habostorta", de alapvetően rajtunk áll, hogy a nekünk osztott lapokból mit hozunk ki. Neked most kitartás kell, amihez sok erőt kívánok.

Amúgy lehet, hogy idővel a szüleid hozzáállása is változni fog, illetve ha megismerkedsz másokkal, találhatsz olyan embereket, akik valóban szeretnek.

2021. márc. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Engem se szeret senki, de meg se fordul a fejemben, hogy megöljem magam.
2021. márc. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!