Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Azok az emberek akiknek nem...

Azok az emberek akiknek nem kell társat keresniük,mivel foglalják le magukat?

Figyelt kérdés
Nekem mivel nincs barátnőm egész nap a nőkön és a szexen jár az eszem.De azok akiknek megoldódott ez a problémájuk mert van barátnőjük,pasijuk, szexuális életük is van,nem magányosak,nekik hol kalandoznak a gondolataik?

2021. márc. 12. 22:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Én egész nap nőkre gondolok meg a szexre.Azért,mert se nő,se szex nincs.
2021. márc. 12. 22:28
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok, friss párkapcsolatban, de amíg szingli voltam, addig sem járt folyton a pasikon az eszem. Idő se lett volna rá, annyi dolgom van. Munka, barátok, szülők, házimunka, továbbképzés, nyelvtanulás, sport... Ezek mellett nem maradt időm ilyeneken túl sokat agyalni.
2021. márc. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az ember megy az utcán, mindenhol nők.Bemegyek egy boltba,nők.Megyek a buszon,nők.Megyek a bankba,nők.Megyek háziorvoshoz,nők.Ezek után hogy ne foglalkozzak velük?
2021. márc. 12. 22:57
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szingliként se foglalkoztam a társkereséssel. Néha álmodoztam vagy beszélgettem róla a barátnőimmel, de mindig úgy voltam vele, hogy majd úgyis lesz valaki, akivel összehoz a munkám, a tanulmányaim, valamelyik hobbim - így is lett.

Rövid szólva ugyanazt csinálom, csak most kiegészült a szerelemmel. Ugyanúgy dolgozom, ugyanúgy szánok időt a családomra és barátaimra, ugyanúgy foglalkozok a hobbijaimmal. Ilyen téren nem történt változás.

Ahogyan leírod a helyzetedet, az elég egészségtelen és sose leszel sikeres a nőknél, amíg ennyire rájuk vagy görcsölve.

25/L

2021. márc. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!