Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem olyan könnyű társker...

Miért nem olyan könnyű társkereső oldalról is olyan könnyen találkozni mint szexpartner kereső oldalon?

Figyelt kérdés
A szexpartnerkereső oldalon ha az ember üzenetet ír a nőnek,majdnem biztos hogy reagálni fog rá rövid időn belül mivel pénzről van szó.Ha szexpartner kereső oldalon lehet reagálni,akkor lehetne társkereső oldalon is.Miért csak akkor lehet normálisnak,korrektnek lenni ha pénzről van szó?Érdek nélkül nem lehet korrektül eljárni?

2021. febr. 28. 18:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nézd, én több társkereső oldalt próbáltam, de nem találtam hozzám illő partnert. Volt olyan, ami 1 hónapig volt csak ingyenes, én nem akarok ilyenért fizetni, fizetős oldalra nem is regisztrálok. Legutóbb a Facebook társkeresőt próbáltam ki, de az meg tele van hibákkal.
2021. márc. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!