Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tiszteli valaki azokat a...

Tiszteli valaki azokat a nőket,akik egyedül élnek,reggeltől estig dolgoznak hogy tudják fizetni az albérletüket?

Figyelt kérdés
Nincs jómódú párjuk akik eltartanák őket,nincs saját lakásuk,nem húznak le senkit,nem használnak ki senkit,reggeltől estig dolgoznak egész héten,hogy legyen hol lakniuk,legyen hol enniük.Megdicséri őket valaki ezért?Vagy nem érdekelnek senkit sem?

2021. febr. 8. 20:59
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
43%
Mert az önzés, ha valaki egyedül szeret élni? Mintha kötelező lenne, hogy valakivel éljen.... Szerintem az a lényeg hogy legyen boldog és ennyi, az már részletkérdés, hogy egyedül vagy valakivel tud az lenni.
2021. febr. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
38%
30 Szép is a testvéri szeretet, ami árad belőled :)
2021. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
64%
Még annyi, rám is azt mondta és terjesztette mindig a tesóm hogy önző vagyok, már gyerekkoromtól kezdve. Amit rajta kívül mindenki pont ellenkezőleg észlelt, miszerint mások szerint extrém önzetlen vagyok, csak azok szerint nem akiknek bemesélte hogy önző vagyok. Testvérektől jövő infót el kell osztani 100-al, mert ha jóban vannak oké, de ha bajuk van sértődöttek, nem igazán vannak megelégedve a másikkal akkor 100-szorosan keresztbetesznek a másiknak.
2021. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
82%

Az, hogy valaki épp hogy él, egy élet helyzet. A dicséret elismerés mindenkinek kijár. Annak is aki gazdag pasival van. Mert attól ő sem rosszabb, neki is ugyanúgy vannak értékei. És nem kell rögtön arra következtetni, hogy eltartatja magát. Ez irigy dolog.

Nekem is van olyan családtagom aki sokat dolgozik, és egyedül él, nem azért hogy ne tartsák el, hanem mert így döntött. És van olyan ismerősöm is, aki takarít, mégis van párja.

Talán ilyan szemszögből is érdemes gondolkozni kérdező.


Az meg , hogy magadat mások fölé helyezed... Pff..

2021. febr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
27%
Azt gondolom, hogy aki célul tűzte ki, hogy sok pénzt keressen, az nem ér rá dolgozni.
2021. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
64%

"És nem kell rögtön arra következtetni, hogy eltartatja magát. Ez irigy dolog."

Ez nem I-R-I-GY dolog, és soha nem is volt az. Az irigység az ha valaki olyan akar lenni mint te. Mivel mindenki leszar téged ezért nem irigy. Azt te csak akarod hogy irigy legyen de nem az.

Ha valaki arra következtet hogy eltartatja magát az nem irigy dolog hanem rosszindulatú. Ugyanígy leszólja azt is aki putriban és szerinte, rá sem irigy.

Ok, tényleg néha úgy érzem gyengeelméjűeknek magyarázom-.-.

Nem, nem irigyek rátok a szomszédok, le lehet higgadni .

2021. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!