Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tiszteli valaki azokat a...

Tiszteli valaki azokat a nőket,akik egyedül élnek,reggeltől estig dolgoznak hogy tudják fizetni az albérletüket?

Figyelt kérdés
Nincs jómódú párjuk akik eltartanák őket,nincs saját lakásuk,nem húznak le senkit,nem használnak ki senkit,reggeltől estig dolgoznak egész héten,hogy legyen hol lakniuk,legyen hol enniük.Megdicséri őket valaki ezért?Vagy nem érdekelnek senkit sem?

2021. febr. 8. 20:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
55%
Körbe ne tapsoljuk őket?
2021. febr. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha valóban ismerősöd, és sajnálod, légy mellette. Becsüld és tiszteld meg te. Az pont elegendő lesz számára.
2021. febr. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
42%

Azokat tisztelem leginkább , akik házasságban élnek, és gyerekeket nevelnek.

Aki nem kér a párkapcsolatból, mert nem hajlandó senkihez sem alkalmazkodni, miért érdemel külön tiszteletet?

2021. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
40%
Miért jobb az aki kapcsolatban van mint aki nincs?
2021. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos olyan rossz a helyzet, hogy amit leírtál az átlagosnak számít.
2021. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
58%
24-esnek: eljegyzéshez, esküvőhöz, gyerekszületéskor szoktak gratulálni. Váláskor, szakításkor nem. Na mit gondolsz, miért? Itt sok megkeseredett magányos ember irogat hülyeségeket.
2021. febr. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szoktam gratulálni ha megszületik segílyre a sorban tizedik Ármándó a családban, vagy a második újgazdag Benike papa ajándék lakásába. Ha valaki dolgozik és eltartja magát azt inkább megbecsülöm.
2021. febr. 12. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
36%

“gyerekszületéskor szoktak gratulálni”


Nem is értem, gyereket csinálni a legegyszerűbb. :D

2021. febr. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 Kései Sirató ***** válasza:
29%

28-asnak:

Na ne mondd! A szomszédom 10 évig járt meddőségi kezelésekre, mire valahogy összejött neki a gyerek.

Nem kevesen vannak, akik szeretnének, de nem lehet.

Örökbefogadásra éveket kell várni.

2021. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Kései Sirató ***** válasza:
66%

Nem tudjuk, hogy ki hogyan él. Akit ismerünk, annak a körülményeit is ismerjük.

Ha özvegy, vagy méltatlan körülmények miatt elvált, akkor persze, hogy tiszteljük, ha azonban csak önzésből van egyedül, mint az én 2 tesóm is, akkor nem.

2021. febr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!