Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy néha úgy...

Miért van az, hogy néha úgy érzem egyedül vagyok, pedig semmi okom rá?

Figyelt kérdés
Általában akkor szokott ez az érzésem lenni, amikor egyedül gépezek. Pedig a suliban van 3 nagyon jó barátom, meg még pár osztálytársam akikkel jóba vagyok. Itthon is szerető családom van, igaz anyukám itt hagyott már vagy 4 éve, de már hozzászoktam. Játszani is az osztálytársaimmal szoktam, általában végig nevetünk meg hülyéskedünk. De mégis magányosnak szkktam magam érezni, mi lehet az oka?

2021. febr. 6. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül gépezel, normális, hogy egyedül érzed magad :)

Könnyen lehet, hogy a barátságaid nem túl mélyek. Lehet, hogy hülyülni tök jó velük, de ha mélyebb dolgokról nem tudtok beszélgetni, akkor valami hiányozhat. És hát anyukád hiánya is okozhatja. Ezek persze csak találgatások. De ha így van, kívánom, hogy találj olyan kapcsolatokat, hogy soha ne legyél magányos!

2021. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül gépezel a vírus miatt változott az életed természetes, hogy egyedül érzed magad hisz nem tudsz annyit találkozni a barátaiddal anyukád is elment lehet, hogy te azt mondod megszoktad de a tudatodban ott él és a hiánya is.
2021. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!