Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy tudnék stabilabbá válni...

Hogy tudnék stabilabbá válni érzelmileg?

Figyelt kérdés

31 éves férfi vagyok, Budapesten élek, az elmúlt 3 évben egy rövid, pár hónapos kapcsolatom volt. Ezen kívül randim is alig.

Ha épp nincs senki a láthatáron, akkor általában egész jól elvagyok, bár vannak jobb-rosszabb napok. De most például szombaton volt egy randim, 4-5 hónap után először. Szimpatikus volt a lány, jól elbeszélgettünk, nevettünk, biztos vagyok benne hogy rosszul nem érezte magát. Mégis mikor másnap megemlítettem a folytatást szokásos módon "kedvesen", leépített, hogy végtelenül rokonszenves vagyok, de nincs meg a szikra.

Tisztában vagyok vele, hogy ez mit jelent, el is fogadom, nem jöhetek be mindenkinek. A baj csak az, hogy bár én se zúgtam bele, valahogy mégis annyira megborított érzelmileg, hogy egész nap kivagyok miatta, és magamat ismerve még ki is tart ez az érzés egy darabig. Annak ellenére, hogy az egész kb semmi nem volt. 1 két órás séta, amin egész jól éreztem magam. Csak egyszerűen minél több idő telik el anélkül, hogy valakit találok, annál nehezebben tartom meg a belső egyensúlyt, és egyre könnyebben zuhanok meg, egyre rosszabbul kezelem ezeket az elutasításokat. Pont azért, mert én azt gondolom magamról, hogy igen is kifejezetten jó party vagyok. Egy értelmes, intelligens, jó humorú, srác vagyok, aki egyedül él, gondoskodik magáról, és jó állása van. Rendben tartom a környezetem, adok a külsőmre, teljesen normál, alkatom van, és mégis mindig falnak ütközöm. Nem vagyok plakátra való, de átlag alattinak se gondolnám magam. De egyszerűen nem jutok egyről a kettőre, és már egyre nehezebben próbálkozom, mert nem akarok még egy pofont kapni.

Hogy lehet kimászni ebből a mókuskerékből? :/



2021. jan. 11. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
ne hisztizz. emiatt nincsen olyan barátnőd aki elköteleződne veled. ezzel nem oldassz meg semmit. Igenis tudj egyedül ellenni. számos dolgot lehet egyedül csinálni évekig. És nem kell görcsösen se keresned senkid , elj9n az ideje mindennek ha türelmes vagy.
2021. jan. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez a duma tök jól működött, az első 1-1,5 évben. Nem az a bajom, hogy nem tudok egyedül lenni, nem is az, hogy ne szeretném magam. Szimplán az, hogy rengeteg elutasítást kaptam, és emiatt egyre rosszabbul érint ha megint kapok egyet.

Amikor az embert a 30. munkahelyről utasítják vissza, az is rohadtul megviseli. Elég nehéz megtartani a pozitív hozzáállást, amikor mindenhol csak negatív visszacsatolást kapok. A türelem sem végtelen, én se leszek már fiatalabb, és a legjobb éveimből megy el a levesbe az időm.

2021. jan. 11. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem keveset próbálkozol és emiatt fontosabbak lesznek az első találkák. Szerintem minden más passzol veled és biztos vagyok benne, hogy nem szökőévente jön valaki aki neked szipmatikus. Nagy számok törvénye, előbb utóbb úgyis lesz valaki aki többet akar.

Tanuld meg kezelni a visszautasításokat.

2021. jan. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Csajozási tippek lányoktól fiúknak. (Van ilyen internetes oldal is.)


PUA.hu - nagyon sokféle tipp, tanács.


Fel a fejjel! Egyszer majd csak kisüt számodra is a napocska. :)


Ui: sajnos ez a koronavírus járvány most ilyen. Munkahely is nehéz és a párkapcsolat is. Hasonló cipőben vagyok, az ellenkező nemből.


Üdv:

46,5/N

2021. jan. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez teljesen jogos. Próbálkoznék én többet is, de most hónapok óta baromi korlátolt a helyzet, és sajnos úgy néz ki marad is még egy darabig.

Gyakorlatilag csak az online felületek vannak, ott már mindenhol próbálkoztam szinte. Most amit a kérdésben is említettem, az épp tinderen akadt be. Viszont általánosságban elég kevés matchem van, és ha akad, akkor is nagyon ritkán kapok értelmes választ a nyitásokra. Finggal meg nem lehet piros tojást festeni, ha nem válaszolnak normálisan, vagy egyáltalán, akkor egyedül nehéz egy beszélgetést lefolytatni, ami elég meggyőző ahhoz, hogy találkozó is legyen belőle. :/

2021. jan. 11. 20:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban barátom :/

Mintha én írtam volna ki a kérdést.

Csak azt tudom mondani, hogy ne add fel, próbálkozz tovább és tovább! Ha átlagos vagy és nem vagy 'csúnya'; emellett próbálkozol és nyitott vagy; a nagy számok törvényének be kell jönnie.

De azt tudom, hogy kegyetlenül el tud menni az ember kedve a kudarcok után.

Kitartást kívánok, remélem megtalálod, akit keresel!

2021. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!