Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan aki munka után...

Van olyan aki munka után hazamegy és otthon egyedül jól berúg csak úgy magának?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 19:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
85%
Sajnálom őket, hogy ennyire nincs mit csinálniuk és csak isznak, ahelyett, hogy valami értelmes és szórakoztató elfoglaltságot találnának.
2021. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Munkatársam pont ilyen . 30 év alatti . Munka után jól le issza magát . Aztán maga alá okádik és alszik :D micsoda élmény
2021. jan. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább szívok, drogozok 😃

Az italozás kevés nekem. Ha iszok sokszor képszakadás a vége - mert nekem nem adja be azt a nyugalmat az alkohol, amire vágyom.

Viszont a függőségem végett egzisztenciálisan egy hatalmas 0 az életem. Jó lenne leszokni, de eddig még nem sikerült. 18 éve függő vagyok.

De majd most. Most 3 napja tiszta vagyok. Lehet ezúttal sikerülni fog...

2021. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Általában sokan azért isznak, hogy enyhítsenek valamilyen fájdalmat magukban, vagy jobban érezzék magukat a félrement életük miatt. Ha ez pár hozzászólónak nyomorult dolog, akkor ők még nem érezték igazán szarul magukat a bőrükben. ;)
2021. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én szoktam néha ilyet. 26/F Bár azért jobb társaságban.
2021. jan. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!