Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális hogy ezért nem...

Normális hogy ezért nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés
A legfőbb oka hogy sosem jutok tovább a lánnyal a találkozáson kívül, mert visszalépek mindig.. A házunk nem éppen a legszebb. Vannak olyan részei ami átlagos, normális, de pl a fürdőszoba, vagy az én szobám, hát az alja. Nem tudom elkepzelni hogy bárkit is ide hoznek. Szégyellem. És ezért nem merek belekezdeni egy kapcsolatba, mert ezeket mindd megkell mutatnom. Ráadásul azért egy kapcsolatba beletartoznak a programok. Én sem igazán költök magamra, mert igazából zsebpénzem sincs. Vélemény? 18/F
2021. jan. 4. 11:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Ne vidd haza ennyi mondomxd
2021. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem figyeltem, hogy a barátom szobájában van e szegélye a padlónak vagy sem. Legyen rend és tisztaság, a többi nem számít, ha az ember szerelmes.
2021. jan. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
A szegénység nem szégyen, csak rossz érzés, amúgy meg kilehet pofozni a házat is, youtubeon van sok dekorációs ötlet vagy megtanulhatsz festeni is.
2021. jan. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
74%
Valóban te nagyítod fel, szerintem.. Érettségi előtt ne diákmunkát keress, hanem rakd rendbe a szobádat. Dobálj ki mindent, ami nem kell, és kérj egy vödör festéket, meg egy hengert a szüleidtől.
2021. jan. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Radiátorhoz elég egy doboz hőálló (radiátor)festék, meg egy ecset.

Csak mondom...

2021. jan. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem akarsz, hanem szimplán nem tudsz
2021. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tudni tudnék. Volt már 1 éves kapcsolatom, de úgy éreztem nem annyira szeretett itt lenni, szinte 5/4 én voltam ott. Éppen ez a bajom hogy ezért nem vágok bele dolgokba mert nem szívesen hozok haza senkit
2021. jan. 4. 12:11
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

#17

Ha a szüleid normálisan viselkedtek vele, akkor nem hiszem, hogy a radiátor, vagy a szegőléc volt neki a probléma.

TE nem tudtad elengedni magad, feszélyezett voltál az általad problémáknak tekintett dolgok miatt és ő ezt érezte.

Lazíts, ha tisztaság van, egy igazi kapcsolatban ezek a te gondjaid nem döntőek!

2021. jan. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem inkabb a szuleid depresszivek, vagy ugy elengedtek a dolgokat, es te a padloszegelyben is az otthoni legkort, hozzaallast latod?
2021. jan. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Ki mondta hogy kötelező felmennie hozzád? Old meg úgy a dolgokat hogy ne kerüljön rá sor! Vagy ha annyira szégyelled tegyél ellene, pofozd ki a szobád!
2021. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!