Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális hogy ezért nem...

Normális hogy ezért nem akarok barátnőt?

Figyelt kérdés
A legfőbb oka hogy sosem jutok tovább a lánnyal a találkozáson kívül, mert visszalépek mindig.. A házunk nem éppen a legszebb. Vannak olyan részei ami átlagos, normális, de pl a fürdőszoba, vagy az én szobám, hát az alja. Nem tudom elkepzelni hogy bárkit is ide hoznek. Szégyellem. És ezért nem merek belekezdeni egy kapcsolatba, mert ezeket mindd megkell mutatnom. Ráadásul azért egy kapcsolatba beletartoznak a programok. Én sem igazán költök magamra, mert igazából zsebpénzem sincs. Vélemény? 18/F
2021. jan. 4. 11:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Érthető, hogy ezért nem szeretnél barátnőt. Viszont ha egy lány valóban szeret, akkor nem érdekli milyen a környezeted:) Ne hátrálj meg!
2021. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Ha 18 évesen nincs zsebpénzed, akkor miért nem mész el dolgozni? A szegénység nem szégyen, az igénytelenség az. Ha a szobád tiszta, akkor már nem lehet annyira gáz. Ha a ház igénytelen, akkor tessék nekiállni kitakarítani.
2021. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem az hogy szemét, kosz van, hanem befejezetlen minden. A fürdőben van olyan hogy a csempe levan szakadva, akkor a radiátorrol levan kopva a festék, nincs szegély a szobában hanem csak úgy simán vége van a lamináltpadlónak, és szinte sorolhatnám. A fal félig van lefestve. Ez azért van mert a szüleim mindenbe belekezdenek, de be már nem fejezik. Gondoltam a melóra, régebben csináltam is, de vidéken vagyok, tényleg alig van itt diákmunka lehetőség, valami Mcdonalds vagy ilyesmi maradna esetleg, oda meg nem szeretnék menni, főleg a járvány miatt nem, mert azért nem szeretnék nagyon sok emberrel érintkezni, meg amúgy is távol áll tőlem. Meg most fogok érettségizni lassan, bár ha már mondjuk pl minden Szombaton betudnek ugrani heti 1x 12órázni, már az is 40 ezer, bőven megfelel az igényeimnek
2021. jan. 4. 11:19
 4/20 anonim ***** válasza:
15%
Ne vidd haza akkor xD Vagy keress olyat aki hasonló mint te.
2021. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Érettségi után összeszeded magad nyugi:D
2021. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Addig meg menj kurvához sztemxd
2021. jan. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem érdekelt, hogy a srácnak milyen a vagyoni helyzete, viszont az döntő volt, hogy mennyire tiszta önmaga és a környezete.

Ha neked mocskos a szobád, az 18 évesen rád nézve szégyen!

A fürdő is lehet ósdi, de ha ragyog a tisztaságtól, akkor NORMÁLIS(!) csaj nem fog emiatt elhagyni.

Szerényebb anyagi helyzetben levő szülők nem tudnak zsebpénzt is finanszírozni, ilyen esetben természetes kellene hogy legyen számodra, hogy munkával megkeresed magadnak. Akkor még egy-egy divatosabb cuccra is telhet.

Szóval nem értem a problémád!

2021. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
7-es gondolom te nem ilyen helyzetben voltál, azért nem érteed
2021. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Normális, hogy nem szeretnél barátnőt. Nem mindenkinek a párkapcsolat az életcélja, nem mindenkinek az jelenti a boldogságot. Nem kell semmiféle indokot vagy kifogást kitalálnod, hogy miért nem szeretnél, egyáltalán nem elvárás, hogy az embernek legyen párkapcsolata, aki szerint meg igen, azt le kell sz@rni nagy ívben, mert nincs igaza.
2021. jan. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem lakunk rossz környéken, kívülről szerintem még szép is a ház, inkább belülről vannak ezek a problémák. Az a baj hogy úgy érzem hogy én nagyítom fel a problémát, rengeteg embert ismerek akik egyidosek velem és jóval szegényebb családi hátterük van, mégis boldogan vannak a kapcsolataikban, szval én nem érzem normálisnak ezt, de nem tudom h hogy bírnám ezt lekűzdeni. Diákmunkának viszont tényleg utánanézek
2021. jan. 4. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!