Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon hiányzik az ölelés?

Figyelt kérdés
Anyámmal nem jó a viszonyom, évek óta nem öleltem meg. Apával jóban vagyok, de ő sem az az ölelős fajta, gyerekkorunkban se kaptunk tőle ölelést vagy puszit. Ott a nagymamám, akit viszont imádom, és mindig ha találkoztunk, úgy szerettem megölelni. De ezt kb egy éve nem tudom megtenni a vírus miatt. A látogatások száma is lecsökkent, és az érintkezést is megszüntettük a biztonságuk érdekében. És annyira hiányzik hogy megöleljem, talán nyáron öleltem meg utoljára. Barátom nincs és nem is volt, így csak ő maradt, akitől ölelésre számíthattam. Mit tegyek ha nagyon hiányzik? A mama is és az ölelés is? Bele lehet betegedni abba, ha valaki egy évig nem ölelt meg senkit? Szerintem én csak azért nem betegedtem bele, mert a macskáimtól kapok kis szereteted, de az nem olyan, minf az emberi szeretet. L/24
2021. jan. 3. 23:00
 1/7 anonim válasza:
100%
Én is ezen gondolkodtam a napokban, ugyanebben a helyzetben vagyok. Nekem barátaim sincsenek. Nagyon magányos is vagyok ezért. Ha van kedved esetleg beszélgethetünk. 21L
2021. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A sóvárgást amit érzel az ölelés miatt, azt használd fel motivációként hogy partnert találj magadnak.
2021. jan. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ölelj meg engem,nekem is hiányzik! :)
2021. jan. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint nem csak nekem van erős öleléshiányom :(
2021. jan. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ölelgesd a párnádat!
2021. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Én a kutyámat szoktam. :)
2021. jan. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is hiányzik... Többek közt ez sarkall arra, hogy továbbra is folytassam a társkeresést, ha nehéz is.
2021. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!