Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek mit csináljak?

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már nem bírom hogy az idei szilvesztert is magányosan kell töltenem. Kamaszkoromban sem és most sem tudtam társaságot kialakitani főként azért mert visszahuzodó vagyok de megszoktam nyílni csak mivel csendes vagyok vagy nem tudom nem barátkoznak velem. Barátnőm még sosem volt pedig mostmár inkabb egy lányra vágynék és az a baj hogy jövőre vagyis már idén 29 éves leszek és teljesen lemaradtam 12 évet. Kezdem feladni az életemet mert se karrier és erre rájön a magányság az hogy nincs egy beszélgető társam se nincs telefononba mobilszámok nincs kinek üzenetet küldeni és ezért évek óta deoressziós is vagyok. Nincs semmi ötletem már de évekkel ezelőtt megfogadtam hogy ha ez a 2020-as szilveszter is így telik akkor már mindegy. Tehát feladtam az életet.

28/f


2021. jan. 1. 00:46
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Hát pedig ha lányra vágysz akkor azért teperni kell.

Minimum valami társkereső.

A többi meg mind1 barátok jönnek-mennek, ritka a husszú barátság.

2021. jan. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó vagyok, de azért van barátom, ismerősöm. Pl sportolok, onnan is lettek kapcsolataim.
2021. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2021. jan. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom. Fogalmam sincs mit csinálj, ha tudnám nem járnék ugyan ebben a cipőben. Barátnő nekem? Ugyan sosem lesz max netes prosti. Rendes munka? Egy fenét, szociális fóbiám van. Összes örömömet a piában lelem. Semmi célom. Rég feladtam. A halálra rengeteget gondolok, néha éheztetem magam, hogy tudjam mi vár majd rám.

Gondoltam leírom, hátha neked jobb kedved lesz ettől(hogy van nálad nyomorultabb is)

2021. jan. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Van itt néhány magányos lány.

Beszélgess velük.

2021. jan. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok,nekem sincs senkim.A telefonomban sincs egy név se.
2021. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!