Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek az életemmel?

Mit kezdjek az életemmel?

Figyelt kérdés
Nagyon kiszolgáltatottnak érzem magam hónapok óta,nem találom azt magamban, aki mindig is voltam. 25 éves férfi vagyok, dolgozok, van ingatlanom, mindig is megvoltak a céljaim.Volt egy hosszú párkapcsolatom, amit talán én rontottam el. Most van egy másik, de nem érzem magam jól benne, mert ez a lány nagyon nem foglakozik a lelki világommal. Nagyon szétestem, se célom, se kedvem semmihez. Lehet, hogy sokan azt mondjátok, hagyjam ott, lépjek túl-de pont, hogy szerelmes vagyok, ez tesz "rabbá".Tudom,fiatal vagyok, de ettől függetlenül borzasztó érzés ez, mindig megvoltak a célok, a biztonság, most meg üres minden. Nincs lelki támasz, nagyon elveszettnek érzem magam.
2020. dec. 30. 10:07
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha azt szeretnéd, hogy a lelkivilágoddal foglalkozzanak, akkor neked pszichológus kell, nem barátnő.
2020. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán mégsem vagy boldog a párkapcsolatodban, a szerelem enyhülni fog, talán el is múlik és ha most nem kapod meg a lelki törődést, később mit vársz.

Egyébként megtudlak érteni, de valami akkor csak nincs rendjén.

2020. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
A barinőddel szakíts és fordítsd a figyelmedet egy új, kreatív hobbira. Az alkotás hihetetlenül jól gyógyítja az ilyen kelki bajokat, ahogy a segítségnyújtás is. Adj!
2020. dec. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy pszichológus kellene, eleve a munkaköröm is olyan, hogy elég kemény alkalmassági volt hozzá, közlekedésben dolgozom. Itt nem úgy értettem, hanem úgy, hogy le se tojja a fejemet, nem veszi észre, hogy ha esetleg valami gondom van, meg sem kérdez, tudja, hogy szeretnék vele többet beszélgetni, sétálni, de nem veszi a fáradtságot.
2020. dec. 30. 10:20
 5/10 A kérdező kommentje:
Hobbim van, vasútmodelleket építek, ez volt a mindenem, de most ebben sem lelem kedvemet. Volt egy YouTube csatim is, ami ezzel foglalkozott.
2020. dec. 30. 10:21
 6/10 anonim ***** válasza:
77%

A nők hamar leveszik ha sokat picsogsz nekik és megunják,ezért sz@r a kapcsolatod is.

Állj a sarkadra,légy férfi mert a mostani nőd meg fog enni reggelire ha kislány vagy

2020. dec. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Most tudom, hogy nagyon le leszek pontozva. Én alapjáraton egy nagyon lelkizős lány vagyok, lehet velem beszélgetni, de amikor egy pasi ilyen stílusban beszél, mint ahogy te írsz itt most , tuti kiakadnék. Ettől a fajta emberi természettől vagyok rosszul. Ember, van tető a fejed felett, azt csinálsz amit akarsz, fiatal vagy.

Nem szeretek ezzel jönni, most csak tanácsadás miatt írom...de másoknak sokkal rosszabb élete van, mégsem nyígnak olyan dolgok miatt amit még kifejezni sem tudnak -mivel mem létezik-.


Sürgősen fejezd ezt be...

2020. dec. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor lényegében mindneki azt csinál, amit akar, nem? De, ja de mégsem mert mindenkinek vannak anyagi és lelki bajai, ugye? Itt meg is lehet cáfolni ezt.
2020. dec. 30. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Megint ott tartunk, hogy a férfiaknak nem lehetnek érzelmeik, nem beszélhetnek bajaikról, mert ők férfiak, tűrjenek, legyenek kemények, aztán csodálkozunk, hogy 2x akkora az öngyilkossági arány a férfiaknál, mint a nőknél. És utólag pereghet a *surprised Pikachu face*, már semmit nem számít, akkor kellett volna segíteni. Bezzeg ha ugyanezt a kérdést egy nő írta volna ki, hogy "Jaaaj, a barátom nem foglalkozik velem, nem sétál velem, nem kérdezi meg, hogy a hülye Mónika mivel fárasztott megint a munkahelyen, brühühü 😭😭😭😭😢😢" akkor mindenki veregetné a vállát, hogy igen, undorító, érzéketlen férfiak. Idején lenne használni azt a szervet ott a koponyán belül, amit agynak hívnak, kedves 7-es. Én is azt mondom, hogy a kérdezőnek ezt magának kéne megoldania, neki kéne leülnie a barátnőjével és beszélni vele és ha nem jutnak 1-ről a 2-re, akkor szakítani és tovább lépni. Ettől függetlenül jogában áll a férfinak is elvárni a párjától a lelki támaszt és törődést.
2020. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha evele nem erzed vele magad jol, akkor legyszives ne pazarold az idejet. Tegyel egy szivesseget es kimeld meg a csajt magadtol.

Koncentralj magadra, keresd meg, ami boldogabba tesz. Na cso.

2021. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!