Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan akinek nem...

Van itt olyan akinek nem voltak barátai meg semmi, és ez megváltozott? Hogyan?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 00:37
 1/2 anonim válasza:
47%
Kifejtenéd mire gondolsz? :)
2020. dec. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Összeszedtem magam és jobb társ(aság) lettem.


Korábban eléggé ez a begubózós, szociálisan kínos, nyűgös ember voltam, aki hiába vágyott más társaságára, mikor körülötte voltak, menekült kb meg lefagyott, röviden rohadt bunkónak tűnt.


Dolgoztam a szorongásomon, az önértékelési gondjaimon, az élet más területein elért sikerek is sokat segítettek, nyitottam a világ felé kicsit jobban. Ma már én vagyok a társaság lelke általában, mindenkivel tudok valamennyire beszélgetni, szókimondó és néha nyers vagyok, de alapvetően mindenkihez van pár jó szavam, nyitott vagyok azokra a dolgokra, amiket szeretnek, szeretek mások által is tanulni dolgokat, ők pedig szeretik a figyelmet, szóval könnyen alakítunk ki közös érdeklődést.


Szerintem ezt nem lehet kényszeresen, sem seggnyalósan. Ha rendben vagy magaddal, mások is rendben lesznek veled.

2020. dec. 26. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!