Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire gyakran érzitek...

Mennyire gyakran érzitek magatok magányosnak?

Figyelt kérdés
Milyen értelemben érzed magad magányosnak? Barátok, párkapcsolat, egyéb dolgok

2020. dec. 14. 00:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Már semmikor sem, mert 38 éve így élek, ezt tudom, szoktam meg. Érdekes lenne egyszer azért kipróbálni, hogy milyen is lenne, ha lenne mellettem valaki akár csak egy napig... (F)
2020. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindennap.

Párkapcsolat terén főként, mert még sosem volt.

Viszont barátok miatt is, konkrétan úgy érzem, hogy nem számíthatok egyik "barátomra" sem. A vírus miatt meg szinte esélyem sincs még egy darabig újak szerzésére..

2020. dec. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

30 éves koromra nem maradt egy barátom se, évek óta még csak esélyét se láttam annak, hogy barátnőm legyen, úgyhogy valószínűleg ez már így marad életem végéig. Az igazat megvallva, ha jobban belegondolok, mindig is magányos voltam, már eléggé hozzászoktam, tehát nagyjából a 11. hozzászóló nyomában lehetek.

Még a húszas éveim elején is sikerült úgymond barátságokat kialakítanom, bár ezt inkább az egyetemnek tudom be, meg a barátnőket is, azóta viszont sokat változott az életem, és úgy látom, hogy a világ is. Már lehetetlennek látom, hogy akármilyen emberi kapcsolatot is alakítsak ki bárkivel.

2020. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Majdnem minden nap. A baráti társaságom szétszakadt, már nem beszélünk egymással kb 1 szót sem a neten. Mindenki el van a párjával. Bár kapcsolatom van, de a párom dolgozik, úgyhogy minden nap kb 4-5 órán át nem is beszélünk.
2020. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Házas vagyok de minden nap érzem a magányt :(

26F

2020. dec. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindennap.


20F

2020. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan. Mindenem odaadnám egy ölelésért 31/F
2020. dec. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!