Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta érzitek magatokat...

Mióta érzitek magatokat magányosnak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz megmondani. Már csak azért is, mert időről időre elhiszem, hogy nem is vagyok az. Pedig de. Azt sem tudom már, mikor kezdődött. Három éve, két éve, egy éve. Mindegyik egy olyan fordulópont, amikor tévesen azt hittem, hogy nem vagyok egyedül. Most se jobb, hogy már tudom, de legalább okosodtam

Bocsi a zagyvaságért, ilyen vagyok. :D

2020. nov. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is magányosnak éreztem magam. Számomra az a magány, hogy senki nem ért meg teljesen, még a legjobb barátaim és családtagjaim se. De mióta öt éve rátaláltam a nagy Ő-re, azóta már nem érzem magányosnak magam.
2020. nov. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 4-5 éve és nem csak annak érzem magam, hanem az is vagyok sajnos.
2020. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül 16 éve.
2020. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Én akkor érzem általàban, amikor szabin vagyok, vagy van (irtó ritkân)szabadidöm, amikor azt csinálhatok 100%-ban amit csak akarok, kinyilik nekem az egész vilàg, a leglehetetlenebb dolgokat is megtehetném, megy fel az adrenalin, hogy pàr oràra vagy egy napra lehet Életem! totális önrendelkezési joggal :D, és elöveszem a telot hogy kivel vàgjak neki és ràjövök hogy nincs egy ember sem, akinek szolhatnék, vagy akivel nekivágnék, vagy aki jönne velem es pozitiv.


Egyedül nekem meg semmi nem élmény.

2020. nov. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
*Olyankor èrzem azt, hogy több milliàrd(trilliàrd?) ember mellett én totál egyedül vagyok valojàban. Ennyit a tulnépesedésröl is.
2020. nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Észre se vettem hogy magányos vagyok amíg nem regisztráltam erre az oldalra. Itt szembesültem vele, ennek kb. hat hónapja.
2020. nov. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Válaszoknélkül ***** válasza:
100%
Igazából mintha mindig is kéz a kézben jártam volna a magánnyal. Furcsán fog hangzani, de kiskoromban is bennem volt egy ürességérzet, hogy valami hiányzik. Csak ez akkor még nem tudatosult. Nem véletlen A cinege cipője volt a kedvenc versem. Komolyan, szinte magaménak éreztem bánatát. És érzem most is.
2020. nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Már arra sem emlékszem mikor kezdődött, de így, 50 körül egyre nehezebben viselem. Ha fiatal vagy, most próbálj változtatni, mert egyre nehezebb lesz.
2020. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
5 éve
2020. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!