Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mióta érzitek magatokat...

Mióta érzitek magatokat magányosnak?

Figyelt kérdés
2020. nov. 28. 17:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
8/Ezt mintha én írtam volna, szóról szóra.
2020. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
81%
Hát pontosan nem tudom, 10 éve bitos, hol jobban, hol kevésbe. De már nem is remélem, hogy változni fog. Szótlan, szociális fobiás férfiként minimális az esélye.
2020. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Augusztus óta, amióta a barátnőm elhagyott
2020. nov. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
1997 óta. F
2020. nov. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig egyedül vagyok, de sosem vagyok magányos. :) Egyedül is nagyon jól el lehet tölteni az időt, nem kell másokra várni !
2020. nov. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

15, annyira irigylem és csodálom azokat akik így gondolkodnak :) Van egy haverom aki képes volt egyedül elutazni Tenerifére is két hétre és tök jól érezte magát.

A magánynak is millió formája van, én pl társas magányban élek. Mikor nem volt senkim akkor a klasszik magányt éreztem, rettenetes volt, most van párom de lelkileg ugyanúgy magányosnak érzem magam. Egy fokkal jobb az egyedüllétnél de így is rossz.

32N

2020. nov. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

5.-es korom óta. 11 éves voltam, ekkor történt az első "szerelem", de a lánynál nem mertem próbálkozni, mert pár évvel idősebb volt nálam. Emiatt folyton aggódtam, szorongtam, depressziós lettem. Az önbizalmom teljesen elszállt. Zárkózott lettem. Most is borzasztóan magányos vagyok.:(

18/F

2020. nov. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly szeptember óta, közben csitult kicsit szerencsére, de sajnos folyamatosan érzem így is.

Amióta bezártak az egyetemek, viszont jóval rosszabb lett; elsősként még nem alakultak ki annyira barátságok, de közben a gimisek kezdenek elülni.. és úgy nem a legszerencsésebb, hogy csak én akarom ezeket fentartani, míg a másik fél nem tesz érte semmit :c

2020. nov. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Mindenkinek az életben megvan a maga problémája, az biztos!


A mai élet nem biztosítja az igazi boldogságot.

Ez több dologban keresendő.

Csak egy a sok közül:


Én mindig is azt akartam, hogy legyen egy nő, akivel egymásra találunk, azt akarja hogy jól megdugjam, utána pedig egymásé vagyunk és megengedhetem magamnak, hogy jókat szórakozzunk együtt, hallgasson a szavamra, fogadjon el olyannak , amilyen vagyon, hogy szeretni tudjam .


De ez primitív!!!! és a mai világban elsöpörni való.

Legyen saját ház, kocsi, egzisztencia, aztán utána felnéznek egy férfire.


Most csak úgy egy olyan kérdést akartam, ahol mindenki szabad szájúan leírhatja, hogy mit akar az élettől vagy mit nem akar. Hogy ne az egymás letolása legyen, még ha nem s értünk egyet mi emberek sok mindenben-sok mindenkivel , itt valahogy írjuk le a belsőnket, az igazságot, amit érzünk.

2020. nov. 29. 14:03
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek adatik meg, hogy megtalálja azt az embert aki pont hozzá való, aki boldoggá tudja tenni.Mindegy, hogy múlt, vagy jelen ,szerintem nagyon nagy szerencse kell hozzá.Nekem sem sikerült,és már nagy valószínűséggel nem is fog. Pedig enélkül mit sem ér az egész.
2020. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!