Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy rendeztek bulikat, hogy...

Úgy rendeztek bulikat, hogy csak én nem lehetek meghívva?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen csendesebb, de rendes, segítőkész ember vagyok. Irodai munka, elvileg intelligens emberek között vagyok. Az én meghívásaimra senki sem jön el soha. Pár éve béreltem egy helyet születésnapomra, csurig volt ingyen piával de még amiatt se jött el senki. 80 meghívott volt és ott ültem egyedül, nem győztem a hely személyzetének magyarázkodni, hogy “most látom hogy rossz dátummal küldtem el a meghívókat, a francba, most már nem fog ráérni senki”. Engem se hívnak el soha sehova. Március elején történt, hogy egy munkatársam ugyanabban a társasházban lakik mint én és boltba menet találkoztam egy csomó munkatársunkkak akik felénk igyekeztek. Később levittem a kutyát sétálni és összefutottam velük, kint cigiztek, a házigazda nem volt ott. Nem tudták, hogy ott lakom én is, ezért csodálkoztak hogy egy kutyával jöttem a buliba és részegen elkezdtek beinvitálni. “Jól van beengedünk, legyen egy jó napod” ilyeneket mondtak és húztak be az ajtón. A házigazda szólt aztán rám bent, hogy nem hívott meg és bunkóság volt tőlem bejönni. Valójában az előszobáig húztak be és nem győztem mondani, hogy viszem haza a kutyámat, hagyjanak. Akkor tudtam meg, hogy irritálom az embereket a külsőmmel, mert úgy nézek ki mint egy élő ufó. És úgy rendezik a bulikat évek óta, hogy a visszatérő nagy poén az, hogy engem tilos meghívni.

Valóban elég elcseszettül nézek ki, de próbálom kompenzálni kedvességgel, segítséggel, udvariassággal.

Szerintetek mennyire volt gáz ez a helyzet? Nekem nagyon jól jött a home office mert nem kellett már hónapok óta a munkatársak szemébe néznem. Most már aggódok, hogy nemsokára már kinyitják az irodát és találkoznom kell velük.


2020. dec. 8. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress egy másik munkahelyet
2020. dec. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%
Napi kamu, ez mind csak a fejedben tortent meg. 80 emberbol egy se jott el, persze, meg kiberelsz egy egesz kocsmat ingyen piaval ennyi emberre, hagyjuk mar ezeket a sztorikat...
2020. dec. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem a külseje miatt szoktàk ilyen szinten ignoràlni a kollegakat az niztos.


Nàlunk mindenki olyan ronda hogy csunyasàg versenyen indulhatnànak a kollegàk jo eséllyel, mégis jo a legkör söt telen csoportbulik vannak meg wellness nyàron, meg miegyéb

Komolyan csalodni szoktam akikkel csak elektronikus a kapcsolatom(mail telefon) es imàdok vele dolgozni, intelligensek okosak!!, es amikor meglatom élöben es ràjövök hogy néz ki, egy "vilàg"szokott bennem összetörni komolyan.

2020. dec. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
*az egyik könyvelési vezetönek a legnagyobb fejnek az egyik cégnél teljesen olyan a hangja mint Stohl Andrásnak szinte heti szinten beszélgetünk mindig is ugy képzeltem el mint Stohlt a göndör fürtyeivel, erre meglàttam egyszer hogy egy bajszos 150 kg-s ember amugy...csalodtam.
2020. dec. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Megdöbbentem.

Nekem kicsit a bullying (iskolai zaklatás) jutott eszembe - gyerekek szoktak csúfolódni a másikkal és kirekeszteni őket külsőségek miatt.

Szellemi munkát végző emberektől talán nem ezt várná el az ember.

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél.


Régóta dolgozol a cégnél?

Van az irodán belül olyan, akivel jó a viszonyod?


Általánosságban elmondható, ha tudatában vagy annak, hogy mivel váltottad ki a többiek ellenszenvét és tudsz változtatni a viselkedéseden, akkor a környezeted is változhat - de ha egy közösségben kialakult a hiearchia, azt nagyon nehéz megváltoztatni.


Én a helyedben mérlegelnék, hogy megérné -e váltani.

2020. dec. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Fura munkahely lehetet ahol egy kollega meghív 80 embert korlátlan fogyasztással. 1-2 embert elhínék de 80 at? Jó sok pénzed van ember.

A személyzetnek meg ugyan mindegy csak legyen kifizetve.


Látod a kutya az ember legjobb barátja és nem a többi ember. :D

Minek neked buli, hogy aztán te is le idd magad teljesen?

Ha nem reagálod túl akkor nem volt gáz a helyzet hisz köcökög voltak és azok is maradnak. Azok meg nem mindegy milyenek? :D

Nem kell kedvesnek lenned velük és segítened és nyalizni sem. Csak a saját feladatoddal törődj a munkahelyen és csak akkor szólj hozzájuk ha muszáj.

2020. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Ja, teljesen hihető!

Kocsmabérlés, 80 ember korlátlan italfogyasztása, ha csak 10eFt/fő + jatt, az 800ezerFt szűken mérve.

És még vannak akik ezt beveszik és naivul, jó szándékkal válaszolgatnak.

Menj a francba a kamuddal!

2020. dec. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
De miért jó valakinek, ha kitalál egy ilyen kamut?
2020. dec. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

#8

Beteg? Fizetnek érte? Nincs élete és unatkozik?

Tőle kellene megkérdezni!

2020. dec. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

De mi tőled kérdezzük 9 -es !

Neked kell tudnod nem a kérdezőnek! XD

Hogy beheti magára valaki ezt a kérdést istenem.

2020. dec. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!