Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Velem van a baj? Mi a vélemény...

Velem van a baj? Mi a véleményetek az esetről? Tudom elrontottam, hogy az elején nem rendeztem le egy köszönjükkel (ezt leszámítva)

Figyelt kérdés

Egy 1Ds oldal adminja vagyok. Nagy boldogságomban kiírtam, hogy dec. 19én jelenik meg a TIU dvdn. Erre egy csaj hoozákomizza, hogy ezt eddig is tudtuk.

- Az lehet, hogy Te és a barátaid tudtátok, de az nem jelent másik 120 ember ;) szóval légyszíves ne kötözködj- mondom én.

- Én nem kötekedésnek szántam csak mondtam hogy már kb. 1 hónapja kiírtam magamnak és ez így nem új.- mondja ő.

- Magadnak írtad ki, nem mondtam, hogy új:) jó én nem akarok vitát, de ilyen fölösleges commentekre ne pazarold az energiád.

Erre ő:

- oh a hisztis k^rva hétszentsigit komolyan! Uhh (na egy hülyével több mára, nem baj, köszöntem).


Ezen kívül számos ugyanilyen történt /nem velem/. Akibe, ahol tud beleköt. Velem van a baj?



2013. okt. 9. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol ilyen hülyeségekkel? Mit kapod fel a vizet csak egy bunkó csaj tiltsátok le Igy nem tud titeket piszkálni:) am mindketten hülyék vagytok mert te ahelyett hogy elengednéd a füled mellett ahelyett te folytatod a veszekedést. Ès a többi 10 millio embert nem fogja erdekelni hogy ti most veszekedtek... Az 1D meg elmegy gondolom 12-13-14 eves kislanyka vagy...
2013. okt. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!