Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 32 évesen egyedül érzem magam...

32 évesen egyedül érzem magam és csak a videójátékok okoznak örömet, hogyan találjak életcélt?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, túlsúlyos, idősebbnek is nézek ki, 7 éve volt utoljára párkapcsolatom. Családom már nincs, otthoni barátaimmal se tartom a kapcsolatot, egyedül a videójátékok okoznak örömet.

Külföldön dolgozom, a pénz jó, a munka jó, a munkatársak nem. 40%-ban az én hibám, hogy utálnak de többnyire nem tehetek róla.


Nem tudom mihez kezdjek. Próbáltam lefogyni, de nem megy, kevés az akaraterőm és munkából hazaérve egyszerűbb sütőbe tenni egy pizzát és kész, egészségtelen életmód tudom.


Volt valaki hasonló cipőben? mi segített neki? ha lefogyok jobban elfogadom magam és jobb lesz a közérzetem? vagy mivel kezdjem?


2020. nov. 23. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Miért akarsz változtatni?
2020. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Gyúrd ki magad! Utána minden csaj a nyakadba ugrik.:)
2020. nov. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha belefér az idődbe, akkor keress edzőt és sportolj rendszeresen. Biztosan van olyan mozgás amit szeretsz csinálni, meg kell, hogy legyen más dolog is, ami örömet okoz.
2020. nov. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Járj el kocogni.
2020. nov. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es!

Ez a kocogni járás túlsúlyos embereknek nem ajánlatos az izületek miatt, inkább egy tempósabb gyaloglás és súlyzós edzés, aztán ha valamennyit sikerült leadni, akkor lehet elkezdeni kocogni.

Amit nem értek az az ,hogyha van pénzed akkor miért szemét kajákat eszel. Vannak finom ételek, amik egészségesek is.Kevesebb szénhidrátot kellene egyél, de erre is vannak szakemberek ,akik segítenek normális étrendre rávenni, mert a fogyásban az étkezés ugye nagyon fontos.

2020. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 B.egyedi ***** válasza:
34%
Keresd Istent!Ő kitőlti szeretetével az űrt a szívedben ,Őrá van szügséged
2020. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fura ötlet mondok. Jár el gördeszkázni.
2021. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!