Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan fogadjam el, hogy...

Hogyan fogadjam el, hogy örökké magányos leszek?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, soha nem voltak barátaim, se párom, se senkim.


Ezek után sem lesz valószínűleg már, és nagyon rossz érzés.


Hogyan fogadjam ezt el?


2020. nov. 16. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
A munkádba való energiabefektetésről nem esett szó...
2020. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
98%
Ki mondta, hogy el kell fogadnod?
2020. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem meg ne fogadd el, miert nincs szerinted egyik se?
2020. nov. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mert csúnya vagyok
2020. nov. 16. 22:01
 5/12 anonim ***** válasza:
95%

"mert csúnya vagyok„


Bővebben?


Mert nem mindegy hogy fél arcod hiányzik vagy csak nem vagy izmos sztáralkat.

2020. nov. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%
Rengeteg csúnya embernek vannak barátai, sőt párkapcsolata is. A legtöbször szociális képességek hiánya miatt maradnak egyedül emberek. Ha valóban nem voltak barátaid szakember segítségét venném igénybe.
2020. nov. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%

Úgy, mint akármi mást. Az elfogadást nem lehet leírni, megmondani. Te is tudod milyen az elfogadás, és csak csinálnod kell. Ehhez érzelmi indulat, töltet kell. Erős akarat, megelégedés. Hiába fogsz beszélni akárkivel, te magadnak kell átmenni egyik állapotból a másikra.


Viszont a helyedben mondjuk engem inspirálna, ha hallgatnám más csúnya emberek élményeit. Láttam még évekkel ezelőtt egy lányt, aki szuper torz arccal született, úgy nézett ki, mint egy igazi malac. Mégis, el tudta fogadni magát - bár kételkedtem benne azért... -, és ilyen szépítkezéssel kezdett el foglalkozni, még videók is készültek róla. Hát, elég fura nekem, de el lehet érni ilyen helyzetekben is az elfogadás állapotát, és túl lehet lendülni rajta.

2020. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Úgy tudod elfogadni, hogy felépíted a magad életét.


Nem magányként éled meg, hanem csak simán kialakítod a magad életrendjét.

Munka, hobbi, sport.


Karriert egyedül is építhetsz, lakásod egyedül is lehet, a hobbidnak is élhetsz. Utazni, moziba menni, meg szinte bármit lehet egyedül is.

2020. nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Akkor csinálj magadból filmsztárt. Voltam 150 kg, elmentem gyomorműtétre. Volt arc szőrzet beültetésem, fogaimat megcsináltattam. Most eljárok boxolni. Nem kellet hozzá semmi akaraterő. Most 31 éves vagyok és teljesen megváltozott az életem. Nincs akaraterőd , menj el egy faxa dokihoz és rendbe rak. 31/F
2020. nov. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is magányos leszek a hátralévő életemben.:(

Bele kell törődni...

2020. nov. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!