Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lépjek ezen túl?

Hogyan lépjek ezen túl?

Figyelt kérdés
Igazából nem is biztos, hogy jó ez a kategória. Az a helyzet, hogy szakítottunk párommal, akivel majdnem 10 évet voltunk együtt. Nekem van egy új barátnőm, tulajdonképpen ez is volt az egyik ok, amiért szétmentünk, mert szeretem ezt a lányt, az exemmel meg nem jöttem ki annyira jól. A kapcsolat inkább egy nagyon erős kötődés volt, nem szerelem volt, nem is barátság, inkább mintha testvérek lettünk volna. Elköltözött tőlem, azóta rendszeresen beszéltünk, kivel mi újság. Még szakítás után megbeszéltük, hogy igyekszünk egymással jóban lenni, hiszen attól mert nem vagyunk együtt, attól még fontosak vagyunk egymásnak.Sajnos az történt, hogy ő közölte, soha ne keressem, ne hivjam többet, nem akar hallani se rólam. Megérteném, ha ezt akkor mondja, mikor Elköltözik, de direkt megvolt beszélve, hogy néha érdeklődünk egymás felől. Nagyon sajnálom őt, nagyon szomorú vagyok, hogy nem akar hallani sem felőlem, pedig évekig éltünk együtt.
2020. okt. 20. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10 év után egy másik lány miatt felrúgtad a kapcsolatot, majd utána elvárod hogy legyen a barátod? Kevés embernek megy szerintem, hogy ilyen hosszú kapcsolat után haverként tudjon tekinteni az exére, hát ő nem tartozik ezek közé. Ha tényleg ennyire sajnálod őt akkor hagyd élni, te meg foglalkozz az új barátnőddel (akit amúgy nem zavar hogy ennyire kötődsz az exedhez?)
2020. okt. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő túllépett. Ami teljesen normális.

Neki is jót tesz, hiszen egy másik nő miatt szakítottál vele, ezek után én sem akarnám veled tartani a kapcsoaltot, csak mert neked így kényelmes, meg ettől nyugodt a lelkiismereted.

És az új barátnőddel szemben sem fair ha tartod a kapcsolatot az exeddel. Ezt nagyon kevés nő tűri meg, jogosan.

Ha két ember szakít akkor onnantól kezdve semmi keresnivalójuk egymás életében, az csak mindent összezavar.

2020. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem várok el semmit, ő kérte külön ezt, hogy beszéljünk... Legyünk jóban. Direkt ezért emeltem ki, hogy nyilván érthető, amit leirtatok, hiszen nem vagyok hülye, tudom, hogy szakítás után általában elválnak az emberek útjai, de ha ezt akkor teszi, amikor elment, akkor oké, ne hetekkel utána, miután beszéltünk egy csomót
2020. okt. 20. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ezt kértem az exemtől, miután dobott. Mert nem tudtam rajta túllépni, azt gondoltam hogy ha nem is lehetünk úgy együtt ahogy szeretném, legalább maradjon az életem része, bármilyen formában.

Aztán eltelt egy pár hét, beszélgettünk, és elszállt a rózsaszín köd, elkezdtem reálisan látni őt, végül konkrétan megundorodtam tőle. Ha már nem vakít el az összetartozás ténye és kívülről tud az ember szemlélni valakit, akkor eltűnik a szemfedő, meglátja a valódi énjét és már nem tudja neki elnézni azokat a dolgokat amiket a kapcsolatuk alatt direkt nem akart észrevenni.

Ezért rossz ötlet tartani a kapcsolatot. El kell vágni és kész.

2020. okt. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Nehéz lesz, borzasztóan kijött most rajtam ez az érzés...de meg is érdemlem.

2020. okt. 20. 21:57

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!