Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehetne tobb onbizalmam?

Hogyan lehetne tobb onbizalmam?

Figyelt kérdés

Regebben volt onbizalmam de mostmar egy kicsi sincsen. E miatt keveset is tanulok mert ugy gondolom hogyha tanulnek, akkor is rossz jegyet kapnek.

+ valamikor oran ram jon valamilyen szorongas, es egyfolytaban ideges vagyok, es ram szokott torni a sirhatnek. Meg osszesen van 1-2 baratom es ennyi. Az osztalybol nagyjabol mindenki leszar. Es emiatt is utalok suliba jarni..



2020. okt. 20. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy volt régebben önbizalmad? Mi történt veled a múltban ami okán szorongsz?


Hány éves vagy és mit tanulsz?

Tűzz ki valamilyen célt.

Esetleg halgass, olvass olyan anyagokat amik pozítív megerősítéseket építhetnek a tudatodba.

Rengeteg ingyenesen elérhető anyag van a Youtube on.


Én azt mondom, hogy teljesen jó ha 1-2 barátod van. Nincs azzal gáz.

Persze ha ez zavar, próbálj meg barátkozni hasonló gondolkodásmódú tinikkel.

Persze a tinikor rendkívül nehéz. És nagyon ingatag, ugyanis akivé most válsz az leszel!

2020. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Én is így vagyok, pont így... De én szerelmi gondok miatt és a sok incidensnek köszönhetően (kanharcok az adott csajért) kerültem alulra. Elveszett a hírnevem is... Te is így jártál? Mert neked is akkor ez a nagy gondod.


ÉN IS SEGÍTSÉGÉRT KIÁLTOK!

2020. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kanharcokra gondolsz? Hogy veszett el a hírneved?
2020. okt. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2es + kérdező írjatok,ha tudtok segítséget elfogadni,nem nehéz ügy. :)
2020. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond ki a véleményedet, akár jó, akár rossz, ne hagyd magadat, nézz szembe a félelmeiddel, és csak azért is igyekezz kipróbálni önmagadat olyan helyzetekben, amikben eddig befékeztél.
2020. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rakj ki magad elé minden napra egy-két célt.


1 nap

Porszívózás


2nap

Törölgetés

30p séta


3nap

Angol

Séta



Legyen valami, amit teljesítesz, ha új dologba fogsz bele, azt sikeresen megcsinálod, abból lesz önbizalmad, ha nem csinálsz ezután semmit, elmúlik ismét, mindennap meg lehet szerezni, egyre nagyobb célok kellenek majd, nem kell sok, annyit vállalj be, amennyit megtudsz csinálni.

2020. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

(#2) nekem is szokott néha napirendem lenni, amit szabadidőmben tudok kialakítani. És egy vagy két hetente váltogatom. Pl.


1. periódus: youtube, minecraft, zenehallgatás, minecraft, hűtőfosztogatás, zenehallgatás

2. periódus: önsajnáltatás, youtube, versírás, youtube, minecraft

3. periódus: zenehallgatás, minecraft, hűtőfosztogatás, fl studio, zenehallgatás, fl studio

stb..

2020. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!