Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Párkapcsolat nélkül érdemes élni?

Párkapcsolat nélkül érdemes élni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 19. 04:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
31%
Kapcsolat nélkül is lehet nökkel lenni, söt csak úgy kell, a kapcsolat az egy rakat megalkuvás, kötelezö ez-az, szerintem a legboldogabb életfajta a nökkel teli agglegény élet.
2020. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
15%
🤣😂🤣😂 és lepontozzák azokst aiik megmondjá, hogy lehet. Nem haver nem lehet. Temjesen más úgy. Gondllj bele alapból egyel élsz úgy, hogy körülötted az emberek 90%-a nem. És ez csak az eleje.
2020. okt. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt sok párkapcsolatom, de mindig akkor kezdtem igazán élni, amikor egyedül maradtam. Ha nincs nő, van helyette szabadság, baráti kör, felelőtlen és kötetlen csajozás, akkor megyek haza, amikor épp kedvem van és ott alszom, ahol ér az éjszaka. Nincs sürgetés, hogy legyen már gyerek, több pénz, külföldi nyaralás, azt csinálok, amit szeretek.
2020. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
53%
Na de aki nem tud felszedni senkit az ezt nem fogja érezni.máshogy nincs értelme élni ha csak nincs pénzed és vagy nem tudsz alkalmikkal élni
2020. okt. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha már benne voltál wgy rossz kapcsolatban, utána már értékelni tudod az egyedüllétet.
2020. okt. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Lehet párkapcsolat nélkül is élni. De ez rajtad múlik. Mit akarsz.
2020. okt. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Rossz kapcsolat nélkül MINDENKÉPPEN JOBB!!!


Annyira sok volt a megalkuvás és annyira sokáig tartott (majdnem 4 év) - amitől jóval többet szenvedtem, mint anno egyedül - HOGY FELLÉLEGZEM A HATÁRTALAN SZABADSÁGTÓL!!!


Ui: helyet is kell hagyni a következőnek - ahhoz meg szükség van némi MEGKÖNNYEBBÜLÉSI időre. Addig ott vannak a barátságok/ismeretségek...

2020. okt. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 Barnabas333 ***** válasza:
53%
Akinek sosem volt egy boldog együttélése annak igen, de akinek volt az szenvedni fog. Pl irigyelem a 43 éves férfi kollégám, hogy sosem volt kapcsolata. Őt nem zarvaja a magány.
2020. okt. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Barnabas333


el is hiszed neki XD


az ember valszeg már rég megőrült

2020. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Barnabás? Hány éves vagy?

Szerintem ne egy 43 éves aggastyán legyen a példaképed. Lehet most szingli vagy és szar.

Vagy egy rossz kapcsolatban vagy.

Csak te vagy az aki változtatni tud.

2020. okt. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!