Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek online...

Hogyan szerezzek online barátokat, tényleg ilyen nehéz már játékos társat találni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Nincs sok barátom, akik vannak velük is most ritkábban találkozok a vírus miatt. Szeretnék online új barátokat szerezni mert jó lenne valakivel együtt játszani számítógépes játékokat.


Sajnos se a barátnőm se a barátaim nem vevők az online játékokra. Gondoltam belépek különböző gamer fórumokra, discordon is próbálkoztam de nemhogy játékos társat nem tudok összehozni még egy közös játékig sem jutok senkivel. Pedig nem vagyok tolakodó, igyekszem mindig jófej és kedves lenni.


Emlékszem régebben 15-18 éves koromban amikor többet játszottam ez valahogy könnyebben ment. Most valahogy olyan mintha már kialakultak volna játékos körök és csak nagyon nagyon nehezen tud az ember ezekbe becsatlakozni. Legtöbbször olyan válaszokat kapok hogy köszi nem, köszi nem érdekel xy játék (itt ha felsorolok még 5öt az se segít) , köszi barátokkal szoktam játszani, köszi csak klántagokkal játszom...


Aztán lehet hogy 26 évesen már nem nagyon kéne ilyenekkel foglalkoznom. Nem tudom.


Szerintetek mi lehet a probléma?



2020. aug. 23. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Béna vagy
2020. aug. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Lehet van benne valami igazság, hogy "idősebb" korban már ilyen creepynek tűnik, ha az ember játékokba próbál barátokat szerezni.
2020. aug. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Lehet rossz helyen keresgélsz. Nem tudom milyen játék(ok)ról van szó. Én tapasztalatból írom, hogy ahol van klán lehetőség, és csapatban akarsz játszani élj vele, jelentkezz főleg magyar klánokba.

Én például War Thunder-ben voltam magyar klán tag és volt discord is, és egy 3 órás játék után 5 embert ismertem meg. Nem kell rögtön jó barátokká válni, de később hívtuk egymás és toltuk.

2020. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3. már nem nyomod? :D
2020. aug. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Már nem :D Kicsit ki idegelt, német vonalon toltam, tiger 2(p)-ig. Aztán meguntam, már sok volt a grind meg a játékmenet is egy vicc volt a végén.
2020. aug. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor velem van baj mert en 8 ev utan se tervezem abbahagyni a Wt-t.

Amugy meg csak tenyleg jo helyen kell keresgelni.

Ocsem Wot klanja nem csak discordos baratsag lett, hanem tobb napos hazibuli, ugy hogy ocsem 600 kilometert utazott.

Jelenleg a R6 csapata is elegge osszeszokott, bar ott paran a gyerekkori ismerosei is.

2020. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kb minden genre-ből van egy favoritom de mostanában League of Legends, Overwatch, Stellaris, GTA5, ezekkel játszom. :)
2020. aug. 23. 18:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!