Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Untat a másikkal való együttél...

Untat a másikkal való együttélés. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Igazából a legjobb teljesen egyedül élni. Nem értem azokat, akiknek ez problémát okoz. Miért nevezik magányosságnak, mikor ez inkább valami pozitív dolog?
2020. aug. 21. 15:01
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nő.
2020. aug. 22. 09:42
 12/15 A kérdező kommentje:
Később is volt egyébként egy együttélős párkapcsolati kísérletem. Ott fél évig bírtam, elképesztően szenvedtem. Ott nagyon zavart, hogy állandóan ment a tv. Vagy valami zene. Kibírhatatlan volt, nekem ez spec egyáltalán nem természetes.
2020. aug. 22. 09:49
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

gondoltam,h no vagyok.

A nok szoktak ilyen kibirhatatlan hulyek lenni.Jobb is neked egyedul.

2020. aug. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
vagy*
2020. aug. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Megértem a kérdezőt. Én többször próbáltam együtt élni nőkkel, de végül mindig elmenekültem. Szerettek, sőt, rajongtak értem, de azt éreztem, hogy rám telepednek, minden időmet felemésztik, nincs saját életem, lassan elsorvasztották a baráti körömet, a hobbijaimat, a lelkesedésemet, életszeretetemet, és már csak arról szólt az élet, hogy őket kellett vigasztalni, szórakoztatni, bizonyítani a szeretetemet, nekik segíteni minden ügyben, amikhez semmi közöm, végül azon vettem észre magam, hogy már nincs semmi értelme az életemnek, csak zombiként vánszorgok.


Emellett voltak olyan fizikai összeférhetetlenségeink is, amik lehetetlenné tették a harmonikus együttélést. Nekem is volt az életemben több nő, akik csak úgy tudtak aludni, hogy hangosan ment a TV egész éjjel, vagy 30 fok volt a szobában, én meg a verítékemben fürödtem, állandóan kómás voltam nappal, mert nem tudtam magam soha kialudni.


Ezeket összegezve arra jutottam, hogy bármennyire is szeretem a nőket, inkább magányosan élek, legfeljebb barátság extrákkal szintű kapcsolatokat engedek kialakulni, együttlakás nélkül.

2020. aug. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!