Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Untat a másikkal való együttél...

Untat a másikkal való együttélés. Más is van így ezzel?

Figyelt kérdés
Igazából a legjobb teljesen egyedül élni. Nem értem azokat, akiknek ez problémát okoz. Miért nevezik magányosságnak, mikor ez inkább valami pozitív dolog?
2020. aug. 21. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek való az együttélés.Én is azt hittem jó lesz,de lakva ismerni meg az embert.Megint élnék egyedül.
2020. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha valakivel jó a harmónia, meg lehet beszélni normálisan dolgokat és jó az együttműködés, akkor jó együtt élni csak azé általában nem így szokott lenni... Engem egész biztos nem untat a dolog inkább a vérnyomás om viszik fel sokszor a lakótársak.
2020. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én csak az egyedüllétet ismerem, sosem volt még párkapcsolatom. Néha elképzelem, milyen lenne, ha valaki mellettem lenne, de szerintem ez rövidtávú lenne.

E mellett azt látom, hogy az emberek nagytöbbsége csendes kétségbeesésükben élik le az életüket a társuk mellett.

Így nézve lehet, hogy talán jobb az egyedüllét.

2020. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondanám, hogy untat. De tény, hogy egyedül érzem legjobban magam. Nincs ezzel baj, van aki betegesen ragaszkodik hozzá, hogy együtt éljen valamivel, még ha az sz/r is, minthogy egyedül legyen. Más meg mindenáron egyedül akar lenni. Nem vagyunk egyformák. Valaki teljes életet tud élni egyedül, miért ne tegye.
2020. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a párommal nagyon boldog vagyok, de idegenekkel gyanítom, hogy nehezebb lenne, mert nekem egyrészt szükségem van egy privát szférára, amibe csak a legfontosabb embereket engedem be, másrészt sajnos nagyon rendetlen vagyok, nem szoktam felöltözni, ha nem megyek sehova, nem jön senki, ez is lehetne konfliktusforrás.
2020. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sosem untatott egyetlen kapcsolatomban sem a másik ember.
2020. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy párkapcsolatban unalmas az együttélés, az annak a jele, hogy vagy túl sok időt töltenek közös dolgokkal és nincs idő a saját dolgaik elvégzésére (pl hobbira, szimpla egyedüllétre és hasonlók), vagy nem illenek össze.

Szerencsére az első a probléma általában. Nekem hatalmas mértékben javult a párkapcsolatom, miután megbeszéltük a párommal, hogy hétköznap napi 2-3, hétvégente 5 órát külön töltünk. Szóval én az egyik szobában olvasok/játszok/beszélgetek barátommal telefonon/tanulok valamit a munkám miatt stb... és ő meg a másik szobában csinálja a saját dolgát. Persze van olyan, hogy egész nap közösen csinálunk valamit, de havonta egyszer ez az öt óra kivan használva teljesen.

2020. aug. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig úgy gondoltam, hogy egyedül élni a legjobb. Amikor összejöttünk a férjemmel, az összeköltözéstől tartottam a legjobban és azt is volt a legnehezebb megszokni. Viszont jól választottam és hasonló igényünk van énidő, közösen eltöltött idő, külön hobbik és programok és közös hobbik és programok terén, szóval simán megvan a szabadságunk egymás mellett is. Más habitusú emberrel nem működne, de mellőle nem akarok elköltözni :) Ettől függetlenül a mai napig szeretem, amikor elmegy vagy elutazik valahová és pár napig egyedül vagyok otthon, ezzel ő is így van, amikor én megyek valahová.
2020. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Férfi vagy Nő a kérdező? Hány évesek vagytok?


Milyen körülmények között ismerkedtetek meg, és mennyi ideje éltek együtt? Jövőkép, életcélok semmiképpen nem összeegyeztethetőek?

2020. aug. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Életcélom, hogy egyedül élhessek egy saját lakásban. Ez már jó pár évvel ezelőtt teljesült. A párom mellett nem teljesülhetett volna. 10 éves a sztori, most vagyok 39. Annak idején kb 3 évet éltünk együtt. Ő is egyedül él most, jóban vagyunk, semmi bajom sincs vele, szeretem is amúgy (már nem szerelemből), csak a helyzettől voltam rosszul.
2020. aug. 22. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!