Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg lehet ölni a lelket?

Meg lehet ölni a lelket?

Figyelt kérdés
Majdnem két évig voltunk együtt a barátnőmmel majd hírtelen elhagyott egy srácért akire azt mondta, hogy nem kell aggódnom miatta. Le is rondázta. (tényleg bűn ronda) Sok dolgot tettem a kapcsolatért, úgy érzem túl teljesítettem magam, de nem értem miért ezt érdemlem? Mindent megadtam és támogattam, erre dob pár nap kerülés után azt hazudva, hogy nincs szabadideje meg, hogy a srácnak semmi köze hozzá? Aztán bum, nyilvánosságra tette, hogy de, mégis. Szóval, meg tudom ölni a lelkem? Vele álmodok és már másfél hónapja vége. Nincsenek tiszta gondolataim. Azt hiszem nem értek már semmit.

2020. aug. 14. 06:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Próbálj magadra koncentrálni csak! Keress (férfi) ismerősöket/barátokat ÉS NE HIDD EL MAGADRÓL SOHA, hogy "lúzer" lennél - csak azért, mert nincs "párod" egy meghatározatlan ideig!


Neked most az a dolgod, hogy EGYEDÜL IGYEKEZZ MEGTALÁLNI A SAJÁT BOLDOGULÁSODAT az életben! Keress valamilyen életcélt, hobbit, amivel lefoglalod magad, amit értelmesnek vélsz.


Mit szerettél volna elérni még anno Kicsi Fiú korodban? Milyen óvodás élményekre emlékszel vissza szívesen?


Ui: vigasztalódj, ne keseregj sokáig! Kapsz majd Jobbat az előző helyett MINDIG!!! Talán észre sem fogod venni...

2020. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Édesapáddal milyen volt a kapcsolatod, illetve fenntartod-e Vele a viszonyt? Együtt élnek még a szüleid, vagy külön utakon járnak? Milyen a légkör közöttük? Testvéred/testvéreid/unokatestvéreid?


Hány éves vagy? Mi lenne a jövőbeli elképzelésed (utaltam az óvodáskori megvalósulatlan álmaidra - ha vissza tudsz még emlékezni.)

2020. aug. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

#10 - Egy héten jópárszor eljárok a haverokkal, most pénteken voltam billiárdozni is.

#11 - Már nem fáj annyira, csak 'tudom', hogy meg is csalt. Olyan buta és vak voltam... éreztem ,hogy ugyan azt akarta megcsinálni velem mint az exével. Én nem akartam vele semmit addig amég együtt volt vele, úgy sajnálom szegény embert, hogy miatta ért vége a kapcsolatnak... sokáig éreztem azt, hogy nem vagyok férfi. Soha többet nem fogok így össze jönni senkivel, ezt megtanultam. Jogsit fogom letenni, ez a cél egyenlőre, a másik, hogy csaj a bajom az, hogy vele álmodok, ma is. De hát ez is el kell, hogy múljon. (álltalában beszélgetünk álmomban, de volt olyan, hogy a kiosztottam nagyon durván amit nem tennék)

2020. aug. 16. 09:27
 14/14 anonim válasza:
Kedves kérdező én is ezen megyek keresztül mi 3 évig voltunk együtt még össze is butoroztunk mert ő akarta én már idén eljegyeznj akartam mikor hirtelen azt mondta hogy nem szeret már úgy de egyébként csak annyi volt hogy ég ymunkatarsaba beleszeretett és már meg is csalt vele a saját lakásunkba míg nem voltam otthol... Nehéz nekem is mert míg ő osszejott ezzel a pasival akinek ugyan úgy volt barátnője én szenvedek sokat gondolok rá... De figyelj aki ilyen gerinctelen és nem tisztel téged ennyire hogy inkább szakításon és csak utanna esetleg mással kezd ki de nem a mai nők ilyenek hogy csak akkor lépnek ha van más már... Gyenge nők és szívtelenek.. Remélhetőleg a karma mindent eltendez... Gyászold meg aztán próbálj nozni te is
2020. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!