Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meg lehet ölni a lelket?

Meg lehet ölni a lelket?

Figyelt kérdés
Majdnem két évig voltunk együtt a barátnőmmel majd hírtelen elhagyott egy srácért akire azt mondta, hogy nem kell aggódnom miatta. Le is rondázta. (tényleg bűn ronda) Sok dolgot tettem a kapcsolatért, úgy érzem túl teljesítettem magam, de nem értem miért ezt érdemlem? Mindent megadtam és támogattam, erre dob pár nap kerülés után azt hazudva, hogy nincs szabadideje meg, hogy a srácnak semmi köze hozzá? Aztán bum, nyilvánosságra tette, hogy de, mégis. Szóval, meg tudom ölni a lelkem? Vele álmodok és már másfél hónapja vége. Nincsenek tiszta gondolataim. Azt hiszem nem értek már semmit.

2020. aug. 14. 06:04
1 2
 1/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
Figyi papa. Nagyon friss még a dolog neked. Emlékszem, nekem is, amikor vége lett a majdnem hat éves kapcsolatomnak, még évek múlva is álmodtam exemmel. Próbáld meg lefoglalni magad, és ne nézz hátra! Amiket tőle kaptál, ajándékozd el, dobd ki, égesd el! Csak előre, és kitartást!
2020. aug. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

En több szakitas utan is azt erzem hogy a szivem tele van fàjo hegekkel.

En az elsövel sem szakitottam volna meg az utolsoval sem, ha rajtam mulik csak.


A szep boldog pillanatok mind fajdalmat okoznak hogy a masiknak ez semi volt nem jelentett semmit es elmultak.

2020. aug. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Tovább kell lépni, van még hal a vízben hidd el. Aki a múlt felé néz, seg*g##el megy a jövőbe :)
2020. aug. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Jah még annyi, hogy nekem is volt egy kapcsolatom. Tényleg azt hittem a nagy Ő meg minden. De aztán dobott. Pár hónapig xar volt, de rá kellett jönnöm(és ez nagyban segített), ha Ő nem akarja akkor jobb is. Akkor nem az igazi. Egy kapcsolathoz 2 ember kell.
2020. aug. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
En a mai napog nem ertem hogy wgy jo bejaratott problemantes kapcsolatbol miert lépnek ki az emberek.
2020. aug. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Néha kicsit szemétnek kell lenni, furcsán hangzik de működik. Felkavarja az álló vizet. Ha túl sokat beleadsz egy kapcsolatba papucs vagy. Az a nők többségének nem jön be(szerintem).
2020. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez csak költői túlzás. Mindenkinek fájnak a csalódások, de hozzátartozik az emberi léthez. Olyan nincs, h mindig minden happy.
2020. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#6-os nak igaza van én is észrevettem,,hogy a nők nem kifejezetten kedvelik a papucsokat
2020. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem voltam papucs, figyeltem rá, ennyi. A végén inkább kevesebbet adtam mert ő a szép szavakon és az üres ígéreteken kívűl semmit. Vannak nők akik kifejezetten olyanokra vadásznak akik mindent megadnak nekik, sajnos az érmének két oldala van...
2020. aug. 15. 13:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Agy időt magadnak keres olyan programokat amit élvezel és kikapcsolódol szórakoztat, ha megtalálod önmagad és újult erővel újra neki látsz élni minden ki fog alakulni.
2020. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!