Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Introvertáltak ti, hogy...

Introvertáltak ti, hogy viseltek a magányt?

Figyelt kérdés
Amúgy ez az oldal úgyis tele van magányos emberekkel, érdekelne mások, ezt hogy dolgozzák fel.

2020. aug. 3. 21:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Az introvertált embereket pont, hogy a magány tölti fel, szóval nem egészen értem a kérdést.
2020. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De a folyamatos egyedüllét, azért nem mindig jó akár introvertált akár extrovertált az illető .
2020. aug. 3. 21:13
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
1# Nem a magány tölti fel, hanem az egyedüllét, ennek ellenére lehet egy jó társasága a környezetében, ergo nem magányos. Senki nem szereti a magányt hosszú távon.
2020. aug. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
"Lassan beletörődsz, hisz tudod, semmi sem változik..." (Desperado)
2020. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Az emberek nem extro és introkra oszthatók, bár én örülök hogy inkább az utóbbihoz kozelitek a skálán. És tény hogy jobban kimeritenek az emberek, de nem vagyok magányos egyáltalán. Szeretem magam és egyedül is tudok élni. Barátaim is vannak, igaz nem 126 hanem csak öt, de azokról tudom hogy tényleg azok és nem csak megjátszák magukat, ami megjegyzem inkább az extrokra igaz.
2020. aug. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki hogy áll hozzá élvezheted is az életed, vagy sajnalkozhatsz saját döntésed függetlenül hogy milyen a személyiséged.
2020. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak hobbijaim...
2020. aug. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is a hobbijaimra támaszkodom. :) Segít elterelni a figyelmemet. Max este alvás előtt üt be a dolog.. akárhogy próbálkozom nem sikerül új emberekkel ismerkednem ,egyszerűen nincs meg a közös hang ,vagy nem elég érdeklődőek. Én meg nem akarok tolakodó lenni.
2020. aug. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A magány nem egyenlő az egyedülléttel.

De kifejezetten egyedül érzem jól magam, szóval nem probléma, ezért nem is kell "viselni"

2020. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
üldögélek, le-fel járkálok a szobámban, alszok, gépezek, elmennek a napok, de el kell fogadni ezt a létet
2020. aug. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!