Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kell megszólni azt az...

Miért kell megszólni azt az anyát, aki elmegy bulizni vagy szórakozni vsgy bulizni? Attól, mert valaki anya lett, már otthon kellene ülnie egyfolytában? (Bezzeg az apákat nem szólják meg emiatt)

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Minden attól függ, hogy milyen gyakran teszi, hogyan viselkedik közben, milyen ruhát visel, a bulizás nem megy-e a családi élet rovására.
2020. jún. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem hallottam még erről, hogy megszólják őket.


Az viszont tényleg fura, mikor hetente 3-4 alkalommal a nagyszülőkre van lőcsölve a pár éves gyerek, anyu meg apu diszkókba jár tombolni és piálni a 20 évesek közé. Ezt nemtől függetlenül helytelenítik.


Normális keretek közt senkit nem érdekel. Kirívó esetekben sem, csak azon sokan elcsodálkoznak.

2020. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
ha nem a buli az első és nem megy a gyerek rovására, az teljesen rendben van
2020. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LazyJones válasza:
86%
Ismertem olyat, aki havonta- kéthavonta elment barátokkal táncolni, szórakozni, koncertre vagy társasozni. Őt nyilván nem szólta meg senki. Meg ismertem olyat is, aki hetente elment bulizni, berúgott, beszívott mint az állat, aztán másnap délben 3 ismeretlen pasas között ébredt, és vezetett részegen úgy, hogy a kulcslyukat nem ismerte fel. Na, ő már más tészta.
2020. jún. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%

#napifeministauszitas


A szülő a gyerekneveléssek foglalkozzon ne a bulival, mivel nem volt kötelező gyereket vállalni. Ha vállalta akkor picsogás nélkül csinálja. Ez egyaránt vonatkozik a nőkre és a férfiakra is. Sőt az én szememben nem nő az aki a bulit választja a gyereke helyett.

2020. jún. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!