Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak ha belehalok a...

Mit csináljak ha belehalok a magányba? 👇

Figyelt kérdés

Már nem igazán bírom, mindig egyedül vagyok itthon, nincs akihez egy szót szóljak albérletben lakok, szüleim az ország másik végén, elköltöztem egy ideje otthonról, mert ott nem igazán van munkahely, munkámat elvette a vírus pár hónapja munkanélküli vagyok, és most is hiába keresem már pedig sürgősen, hogy kitudjam fizetni a következő havi lakbért, nem sok sikerrel. A barátomat nemrég elvesztettem, mert egy szemét volt muszáj volt vele szakítani, sok rosszat tett velem, nagyon megtört lelkileg, barátaim nem igazán vannak sokkal megszakadt a kapcsolat. Már jó ideje csak bevagyok ide zárva a 4 fal közé, és már nem tudom mit kezdjek magammal mert már mindent megcsináltam a házban is, az hogy néha elmegyek magamba sétálni vagy a boltba az nem sokat tesz, úgy érzem, hogy elfáradtam lelkileg és összevagyok zavarodva nem tudom hogy mit kéne csinálnom, de már minden este sírva alszok el

Mit kellenne tennem?

21/L



2020. jún. 4. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Van lehetőséged változtatni az életeden? Akkor csináld, ne nyavalyogj! Más az egészségügyi állapota miatt soha nem találhat magának párt, te meg itt vinnyogsz. Munka mindig van, nem is értem miről beszélsz... Nem kell annyit válogatni...
2020. jún. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Én szívesen változtatnék a saját magányomon, de a hasonlóan magányos emberek mindig tőlem távol laknak és amúgy sem akarnak ismerkedni. Nem tudom, ha L betűt írnék a válaszom végére az segítene ezen? De nem írok. F
2020. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Biztos nem könnyű időszak. Ez vírus most jól megkavart mindent. Túlzás volt a gazdaságot ennyire leállítani (de ez magánvélemény). Nézz körül a tanfolyamoknál, de lehet találni munkahelyet is ha Pesten vagy. Most jó akármilyen, az a lényeg ne add fel.
2020. jún. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Írtam privátot.
2020. jún. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1. Nem tudok változtatni az életemen csak rossz irányba, és tudod nem vagyok pesti folyamatosan keresem a munkát de szinte sehova nem keresnek embert, pedig nem is válogatok.

A vírus kirúgta alólam a talajt és lehet emiatt visszakell mennem a startba mert nem marad pénz több hónapja munkanélkül tartom el magam

Tanfolyamra nincs pénzem, de lassan már semmire...

2020. jún. 4. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Gyári munkák, szalagmunkák után is nézelődtél? Oda szinte mindig keresnek embert.

De ott van a közmunka is. Persze nem túl nagy pénz, de a semminél mindenképp több.

Vagy keresd fel a HSA szervezetet, és ők kiközvetítenek téged egy munkahelyre. Engem is ők húztak ki anno a sz*rból.

2020. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%
Kirúgta alóla a talajt... Hogy oda ne rohanjak... Nem megoldást keres, panaszkodni jött ide...
2020. jún. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Merre laksz?

Szimpatikus vagy. <3

2020. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!