Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak, ha én ezt már...

Mit csináljak, ha én ezt már nem bírom tovább? 21/L

Figyelt kérdés
Nincsen senkim, nincsen semmim, nem tudok csinálni semmit sem, nem tudok menni sehová sem, egy büdös szót nem tudok beszélgetni senkivel sem, ezért is mindenki csak engem hibáztat és én ezt már így nem bírom tovább.
2020. jún. 2. 22:44
1 2
 1/20 Thispain ***** válasza:
100%
Miért nem tudsz menni sehova? Amúgy akik téged hibáztatnak, azokkal a helyedben rövidesen megszakítanék minden kapcsolatot.
2020. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ki hibaztat ha nincs senkid?
2020. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mert nincsen senkim, akivel bármit is tudnék csinálni és bárhová is elmehetnék. Plusz eleve olyan helyen élek, ahol nincsen semmi. Egyébként pedig az egész családom engem hibáztat, mindenki egytől egyig, hogy erről csakis én tehetek és megérdemlem, és nem véletlen, hogy nem kellen senkinek sem.
2020. jún. 2. 22:54
 4/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha gondolod beszélgethetünk, akkor kevésbé lennél magányos.
2020. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Beszélgethetünk.
2020. jún. 2. 22:57
 6/20 anonim ***** válasza:
Velem is beszélgethetsz.
2020. jún. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos valóban vannak ilyen helyzetek, de ha kicsit tudatosabban odafigyelsz arra, hogy ezeket a jelzőket ne vedd fel, akkor talán valamivel jobb lehet.


Egyébként szívesen beszélnék veled, ha más nem, akkor legalább egyszer és ha eltudlak látni valami hasznos tanáccsal, illetve feltudlak vidítani, hogy ne legyél annyira szomorú, akkor már megéri az egész.

Ha benne vagy, akkor írj privátba ^^

2020. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem akarod ide részletesen leírni akkor írj privátban mert ennyi alapján nehéz jó tanácsot adni. Írd le hogy pontosan milyen helyzetben vagy.
2020. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Ha esetleg Fejér vagy Veszprém megyei vagy, akkor csinálhatunk közösen semmit :D

24/L

2020. jún. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban....

21/F

2020. jún. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!