Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 éves vagyok, Kisebb városba...

30 éves vagyok, Kisebb városban elek, magányos vagyok, mindennapom üres, nem tudom hogy lehetne kijonni ebből..?

Figyelt kérdés
Itt nincs semmi szórakozás lehetőség, nagyon unalmas az élet itt, barátnőt találni esélytelen. Inkább idősebbek élnek, neten próbálkozok.. Tinder badoo stb, de nem az igazi az se, biztos sokan vannak így de nagyon rossz ez. Szeretnék kérni tanácsokat.. Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 2. 16:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Írj, nekem az írás segített.
2020. jún. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Motorozás,így elmehetsz a kisvárosból a nagyobb városba ahol találkozol a bandával.


Másik,edzőterembe mehetsz a másik városba ahol többen vannak korodbeliek.


Vagy teljesen mind1 de elmész valamit csinálni másik városba.


Én 30 évesen elköltöznék vagy kiadnám a házamat,ha szülővel élsz akkor meg azonnal menj el,még 1 szoba bérlése is jobb mint magányoskodni a faluban

2020. jún. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
74%
Én pedig falusi vagyok csak bicózni járok ennyit szórakozok :)
2020. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!