Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 30 éves vagyok, Kisebb városba...

30 éves vagyok, Kisebb városban elek, magányos vagyok, mindennapom üres, nem tudom hogy lehetne kijonni ebből..?

Figyelt kérdés
Itt nincs semmi szórakozás lehetőség, nagyon unalmas az élet itt, barátnőt találni esélytelen. Inkább idősebbek élnek, neten próbálkozok.. Tinder badoo stb, de nem az igazi az se, biztos sokan vannak így de nagyon rossz ez. Szeretnék kérni tanácsokat.. Köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 2. 16:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
munkahelyeden nincs valami csinos lány..? vagy ha ott szerveznél a kollégák között kirándulást, mittudoménmit, valami közös programot?
2020. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nincs egy lány se,Sehol semmi
2020. jún. 2. 17:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bringazni, motorozni szeretsz? Mert akkor siman elboklaszhatsz a kornyeken es ismekedhetsz is.
2020. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Írjatk még pár választ fontos lenne...
2020. jún. 2. 18:28
 5/13 A kérdező kommentje:
Ki hogy jött ki ebbol
2020. jún. 2. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen átérzem, habár nekem könnyebb mert nő vagyok. Teljesen unalmas semmilyen az élet, munkából haza, utána döglés vagy szex, vagy netezés filmezés, pasik felszedése Facebookból, ezek amik örömet jelentenek.
2020. jún. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
edzőterem? könyvtár? kutyát tartani és kutyásokkal lógni?
2020. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj nem nagyon van korombeli.:(
2020. jún. 2. 22:22
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Egész Magyarország-on nincs olyan hely, ahol senkit sem tudsz találni. Persze, ha munka után nem mész sehova, mert mondjuk fáradt vagy akkor elképzelhető. Barátaid vannak? Nálunk a baráti társaság nagy részének úgy lett barátnője/felesége, hogy akinek épp volt valakije, annak a párja hívta a barátnőit is a közös eseményekre.
2020. jún. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el sok ilyen kisebb város van ahol nincs nagyon semmi.
2020. jún. 4. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!