Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miben lelitek meg az örömötöke...

Miben lelitek meg az örömötöket az életben?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim, van hobbim de mégis egyhangú és kiégett vagyok. Belefáradtam az életbe pedig még 30 se vagyok.
2020. máj. 5. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én a kulináris élvezetekben lelek örömöt

Minden konyha ize egy uj világ

23/n

2020. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Abban, hogy nem hagyom magam beleragadni a rutinba. Nincs két teljesen ugyanolyan napom, egy csomó mintent spontán döntök el, nem centizem ki előre az életem. Abba én is belefásulnék elég hamar. 6 teljesen különböző hobbival, mellé 30 másik fajta elfoglaltsággal, barátokkal annyira nem neház ezt kialakítani.
2020. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig valami apróságban, most például új helyre költözésben.
2020. máj. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kertemben, a házamban, ezeket szépítgetem, ebben lelem örömöm. Meg a gyerekeimben.
2020. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

-Van egy párom, akivel szeretek programokat szervezni. Nem kell nagy dologra gondolni, már az is jó, ha elmegyünk sétálni egy nagyot.

Van egy 'state of the art' számítógépem, melybe -rengeteg pénzt öltem. Mivel értek a gépekhez, így huzamosabb ideig le tudom vele kötni magam.

-Vannak szüleim, akiket meglátogathatok, akiknek segíthetek. Ők viszonzásul ipari mennyiségű étellel és vendégszeretettel kínálnak.

-Van egy cicám, akivel meg van a szoros ember-állat kötődésünk.

-Vannak barátaim, akikkel habár most nem kocsmázhatunk, azért időnként össze szoktunk futni.

-Vannak egyéb hobbijaim, melyek lekötnek, ha más már nem csúszik.



Neked ezek a dolgok nincsenek meg, kérdező?

2020. máj. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nincs párom, nem tervezek kapcsolatot, én egyedül szeretek lenni, nincs nagy társaság igényem.


Én most egy új laptopra gyűjtők, pc jobb lenne de mivel albérletben lakom így a mobilitásra szükségem van.


Szoktam segíteni édesanyámnak amikor meglátogatom vagy direkt úgy látogattam meg amikor kell valamit csinálni de ez nálam inkább kötelességtudat.


Albérletben nincs háziállatom de egyelőre nem is szeretnék. Szerintem az csak kertes házba való.


Vannak barátaim de jobban szeretek online chatelni velük és csak néha találkozni, ami társaságra igényem van azt általában a munkahelyemen megkapom. Munka után már csak egyedül szeretek lenni.


Van hobbim, több minden is lennem több időm lenne rájuk.


Nekem is megvannak, miért fontosak ezek #5?

2020. máj. 5. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én első körben mindig is a könyvekben, olvasásban leltem örömöt. Aztán a barátaimban, családomban. A sorrend nem véletlen.

De szeretek mozogni, edzeni, a szabadban sétálni. Szeretek jókat enni. Néha szívesen borozom is.

Új dolgok kipróbálása mindig fellelkesít. Egy új hobbi, sport. Csináltam jobb agyféltekés rajz tanfolyamot, az annyira tetszett, hogy mentem festősre is meg pasztellkrétásra. Elkezdtem új sportot. Szeretnék majd íjászkodni is, de mostanában nincs időm semmire.

Persze, egy párkapcsolat is feldobna, de az már jó ideje nincs.

2020. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!